Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen lehetetlenül növő,...

Ilyen lehetetlenül növő, ritka hajjal mit csináljak?! Nagyon zavar.

Figyelt kérdés

A színe is zavar meg egy sorscsapás de ez más téma.


Igazából az a bajom, hogy középen ritkább és úgy nő, hogy középen lefelé, oldalt meg kétoldalt. (?)


Azonkívül a hajam nagyon vékony és ritka.


Frizurám az sose volt, mert ezzel semmit nem tudtam soha kezdeni, de most zavar már. Lehet ezzel valamit egyáltalán csinálni, vagy hányjam le magam ahogy van?


De amúgy az az érdekes, hogy mindig nem ilyen! De egy idő után főleg ha sapkát veszek fel vagy elfekszem, akkor beáll ilyenre. Főleg ha hosszú már. - Lehet ezzel valamit csinálni? :(


20F


1: [link]

2: [link]

3: [link]



2018. ápr. 2. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Oldalt másfelesre gépeltetném, fent meg egy kis igazítás/utána vágás. 28/F
2018. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A szinével mi a bajod? Szerintem vagány/egyedi.
2018. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Nő vagyok. semmi gond a hajaddal, szép a színe, oldalt is nagyon szép. Egyszerűen fésüld meg vizes fésűvel, amilyenre szeretnéd. Használhatsz egy kis hajzselét. A helyedben oldalt elválasztva, egyben hátrafésülve hordanám.
2018. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Jaj drága, sajnos kopaszodásnak is indultál. Talán rövidebbre vágathatnád.

Valami profi fodrász kellene, aki tudja hogyan kell egy ilyen hajjal bánni.

2018. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
evvel már semmit, kb 25 leszel, és nem lesz hajad.
2018. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy az emberek nem szeretik a másságot és kiskoromtól fogva, mai napig hihetetlen módon aláztak és aláznak meg.Lányban szép a vörös haj, de fiúban halál. Ettől meg lelkileg megyek tönkre, de mint mondtam ez más téma...


Az érdekel, hogy ilyen elb.szott formával mi a francot lehet csinálni?


Jelenleg ilyen: De ekkora nagyságnál is előjön ami a képen látható.

[link]

2018. ápr. 2. 20:27
 7/20 A kérdező kommentje:

Na ja, az meg a másik, hogy kopaszodok. :/

Abba ilyen fejjel meg külön beleőrülök :D

2018. ápr. 2. 20:28
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Levágnám a kezem ha ilyen szép hajszínem lenne a természetes, mert még festéssel se tudom kikeverni. Menj el rendea fodrászhoz és érdeklődd meg mit lehet tenni, biztos le lehet olyanra vágatni ami neked tetszik. A ritka hajra is talán van valami szer, ha nem rendesen kopaszodsz, akkor nem szégyen kókusz zsírral se bekenned, mikor nem lát senki, nekem 3 pakolás után rengeteget nőtt, sűrűbb lett.
2018. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
A magas homlok férfias, ne szégyelld. Rövidre vágatnám, két centisre felül, oldalt meg rendesen pár millisre. Felfelé vaxoznám a helyedben. A színe szép paradicsomszőke, a kék pólód pl. nagyon jól áll hozzá.
2018. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Rossz a környezet ahol élsz, ha még felnőtt emberek is mernek valakit gúnyolni a hajszíne miatt.

Primitív férgek. Vágd ki magad az ilyen helyzetekből!

2018. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!