Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (kiskora óta sportol párom)...

(kiskora óta sportol párom) De van nekünk 2 gyerek már, mi a 8. kerületbe lakunk . De anyukája 13. kerületbe lakik és onnan megy ki futni Margitszigetre szinte minden nap nagyon ritka ha nem megy és az engem zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Le írom nektek hogy telik egy nap felkelünk reggelizünk kislányom 2 éves ö bölcsibe jár ha párom viszi el akkor már nem is jön haza ahogy be adta a bölcsibe megy is anyukájához és megy futni igen de utána már ha végez a futással nincs ideje haza jönni hozzám megy anyukájától egyenesen a munkába este 22óráig dolgozik akkor én már alszok.Ha én viszem bölcsibe amire én haza érek ö már nincs itthon mert megy futni .Alig van velem elegem van már én nekem olyan férfire vágyom aki családjával is van .Már nagyon ott tartok hogy fogom a gyerekeket és elköltözök tesómhoz ott nyugalom lenne Mindig mondja szeret nagyon én már nem hiszem el
2011. jan. 16. 20:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem dolgoznál akkor húzz el dolgozni, egyrészt. Másrészt legyél egy kicsit szexibb hogy a farka haza húzza a kedves férjedet. Borotvált punci, szexis bugyi, combfix, tűsarkú, bevállalós, pucsítós asszonyka jó orális-anális-vaginális szex.


Rajtad áll vagy bukik a dolog.


(mindjárt le leszek pontozva, de ez is csak az igazamat bizonyítja... Fáj az igazság.)

2011. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele és beszéljétek meg. Gondolom nem mindig dolgozik.
2011. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

vigyétek együtt a bölcsibe, és menj vele te is...

jó dolog a futás :)

2011. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

Nehogy megfogadd az első tanácsát! Nem minden férfi örül,ha a párja szajhát játszik. Az orál meg az anál nem jön be mindenkinek.

Beszélgessetek el. Várd meg,míg hazajön,vagy reggel vigyétek el együtt a gyerekeket a bölcsibe.

2011. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%
ÚÚÚÚÚÚÚÚ, de nagyot tévedsz...
2011. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
Attól, hogy jó a szex, még nem lesz szajha az asszony.
2011. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A másik gyerek 2honapos kisfiu
2011. jan. 16. 20:49
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg pláne kapd össze magad!!!
2011. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Tedd fel a kérdést, hogy te nem futni mennél, de neked is szükséged van arra, hogy karbantartsd a lelked-ha ő a testét. Vállalja, hogy heti 2x vigyáz a babára, mikor te fodrászhoz, shoppingolni, vagy csak kirakatot nézni mégy. Fele-fele egy házaspár élete.
2011. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mi van, nem tetszettek a múltkori kérdésedre kapott válaszok? Érdekes, most már nem írtad le olyan részletesen az esetet :) Én még mindig tartom magam ahhoz, hogy próbálj meg kilépni ebből a kapcsolatból, mert az előző kérdéseden érződött, hogy egyáltalán nem vagy szerelmes, ez csak egy kényszer megoldás számodra.
2011. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!