Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az olyan embereket akik...

Ha az olyan embereket akik önbizalom rombolók jogosan sértődnek meg amikor elküldöm őket vagy sem?

Figyelt kérdés

Tehát nagyon rácsesztem már sokszor az ilyen "kedvesnek tünő emberekkel" az a tipikus nyalizós hátba szúrós félékkel.


Mindegy a lényeg annyi, hogy már nagyon hamar megállapitom kiaz akivel "vigyázni kell".



Éppen egy csaj akit egyébként nem is ismertem kattant úgymond rám de a történet lényege nem csak róla szól!


Tehát jókedvem volt tényleg jó, általában egy társaságban központi személyiség vagyok de egyébként tényleg mindenkivel normálisan viselkedek talán éppen ezért, szeretek viccelődni, embereket megismerni, nyitott vagyok úgymond a dolgokra!


És ez a csaj mintha erre irigy lett volna, és próbált kritizálni stb.


Szépen leépittetem az a lényeg, de folyamatosan rámvolt kattanva oda jött mellém a barátja mellet ami már engem zavart!


Rafkózni próbált egyszer már régen elhivtam randizni, akkor igent mondott de nem lett belőle semmi!


Szóval nem értem ezt a csajt amúgy aranyos meg kedves de nekem nagyon furcsa és sok ilyen ember van.



Amikor eljöttem nagyon szépen jóéjszakát kivánt, de mintha ez megfelelésből irta volna majd mikor hazaértem letörölt facebookról :'DDDD


Egyébként leszarom, mert szerintem károsak az ilyen emberek én tényleg szeretek az emberekkel beszélgetni és nagy az önbizalmam de nem az a túlnagy!


Éppen ezért kérdezem, hogy jogosan sértődnek meg az ilyen emberek?


Tapasztaltál már ilyent?


25f


2018. ápr. 4. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi van??
2018. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előbb józanodj ki, és aztán kérdezd meg még egyszer amit akarsz.

Mert ezt most nem értjük...

2018. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!