Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja mindenki ezt...

Miért csinálja mindenki ezt velem?

Figyelt kérdés
Fiúknál figyeltem meg, hogy éreztem, hogy néz, de mikor ránéztem, akkor gyorsan elkapta a tekintetét/fejét. Már nagyon sokszor előfordult más-más emberrel és nagyon önbizalom romboló. Miért csinálják ezt?

2018. ápr. 2. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én akkor csinálom ezt, ha valamiért felkelti az érdeklődésem az adott ember, de mivel szemérmesebb és gátlásosabb vagyok az átlagnál, így nagyon kellemetlen lenne ha észrevenné, hogy nézem.

Valamiért ösztönösen kerülöm is a szemkontaktust is és képtelen vagyok szándékosan bárki szemébe nézni ha látom hogy ő is a szemembe néz.

Már sokszor akartam, de nem tudok ezen változtatni.

2018. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz. Nem akarják, hogy ėszrevedd, hogy figyelnek.
2018. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De miért figyelnek? Hihetetlen zavaró.
2018. júl. 7. 01:25
 4/4 he84 ***** válasza:
Vélhetően azért, mert kíváncsiak rád, vagy valami érdekes rajtad, vagy esetleg tetszik neked. Némelyik fiú ilyen. Vagy szólj nekik, hogy ez zavar és kérdezd meg őket, hogy miért néznek ennyire, vagy ne foglalkozz velük és fogadd el.
2018. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!