Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az udvarias kéztartás?

Milyen az udvarias kéztartás?

Figyelt kérdés
Ha álló helyzetben valakivel, hogy illik tartani a kezet? Nekem nagyon kényelmes a mellkasomnál összezárni a karjaimat (akkor is, ha kedvelem azokat, akikkel beszélek), de ez zártságot tükröz. Oldalt leengedve meg nem olyan kényelmes.
2018. ápr. 5. 17:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Javítás: ha állva beszélgetünk valakivel
2018. ápr. 5. 17:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd a hátad mögé a kezedet.
2018. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Drazicc ***** válasza:
a hátad mögé az jó ötlet, bár túl fiatalon szerintem kicsit furcsán jön ki aza tipikus "magasrangú katonatisztek" pozíciója. Sokan ha beszélnek gesztikulálnak is közben egy kicsit, szóval nem kötelező egy helyben tartani, de ha magad mellett leengedve tartod sztem az is jó. Nyitott tenyér nyitottságot feltételez, miközben az összefont kar negatív, zártságot.
2018. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Ha mögéd teszed a kezed, akkor azt jelenti, hogy magasabb rangúnak tartod magad, úgy viselkedsz.

Tedd esetleg az egyik kezed csípőre, a másikat meg engedd le magad mellé.

2018. ápr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!