Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan időszak az életedbe...

Volt olyan időszak az életedben, amikor nagyon sok köszönetet mondtál embereknek? Mesélnél róla?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt.

Mikor otthonról költöztem el.

Akkor éppen apukám kórházban volt így nem akartam felizgarnitúra és nem is mondtam el nekis (nagyon beteg volt)

Anyukámnak elmondom és (köszönöm neki ) támogatott aztán haza utaztam . Beszéltem apával, ő is támogatott.(neki is koszonom)

És a páromnak (akihez költöztem) azóta is mindennap köszönetet mondok, ha épp csodát nem tett akkor csak azt köszönöm, hogy van nekem.

És az "égieknek" akik megmutatták kik az igazi barátaim

(Nem vagyok vallásos__ külföldre költöztem és a legtobb "barátom " nem maradt meg.

+persze hálás vagyok mindenért amink van és, hogy anyukáméknak, hogy ellátottak.

Nem sokmindenenért mondok hangos köszönetet inkább néma hálás vagyok. :)


Ha nember ilyenre gondoltál bocsi 😊

2018. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ejj bocsánat autocorrect 😠
2018. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem. A családommal mindig jó volt a kapcsolat, oda vissza megy az egymás megsegítėse. Külső emberek nėlkül volt mindig minden megoldva. Am8 olyan azt pedig egyedül megoldom.

Random dolgok vannak persze. Pl orvosi keezelės, sürgőssėgi foghúzás stb amit megköszöntem ilyesmi. Ha tudok segítek másoknak. Jó ėrzės, de ėn szinte sohasem kėrek segítsėget...

2018. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!