Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a pontozás dolog kedvez a...

Ez a pontozás dolog kedvez a sunyi embereknek?

Figyelt kérdés
Itt nincs rizikó, nem kell semmitől tartani. Különösen a család-állatkategóriában, ahogy megjelenik egy kérdés, máris megy a lepontozás. Pár napja nézem, de ahogy kimegy a főoldalról, emelkedik a mutató, utána már nem érdekli. Más is tapasztalta, mind egy hogy pro vagy kontra, de megy a piros kéz. Van ennek értelme? Jó ez nekik?
2018. ápr. 4. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

Üdv az interneten...

Én pl. ezért nem írok többek között az állatok témakörbe (ha nem emberként, a saját ágyadban tartod a kutyádat, macskádat akkor garantált nulla %, nem is tekintenek embernek), de lehetne sorolni a témaköröket, témákat, amire megy a konstans minuszozás.

2018. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Van akinek ez az egyetlen öröm a szánalmas életében. Van aki olyan nyomorult hogy ha lepontozzák mert hülyeséget írt akkor csak azért is ő is lepontoz mindenkit. És van az a fajta buta ember aki azt hiszi hogy az egyéni véleménye alapján kell pontozni egy teljesen szubjektív témában is. Volt aki azért lepontozott mert azt írtam hogy a kedvenc színem a piros (ez volt a kérdés)...nem tudom mit éreznek az ilyenek de szánalom
2018. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen, ezt hallottam máshol, nevetséges. Otthon, közlekedés, ételek kategóriában sokszor meg se köszönik, pontozás meg csak imitt-amott. Miért?
2018. ápr. 4. 22:18
 4/21 Mádár0218 ***** válasza:
25%

Én pl a tinipárkapcsolat részlegnél válaszolgatok és a ranglértán tolom magam felfelé, és néha feltud baszni amikor valaki véleményt kihangsúlyozom véleményét kér és lepontozza mert én nem ugyan azt vallom mint ő.


Ugyan ez ha egy normális megfogalmazott választ írok le ami igaz de mivel neki nem tetszik megy a 0 % xD néha vicc

2018. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%

Nem mindegy. Nem attól lesz egy válasz igaz vagy nem igaz, hogy aki írja az most 98 vagy 10 százalékos.

Akinek örömet okoz hogy lepontozza a másikat annak hajrá. Engem marhára nem zavar. Akkor lesz más a véleményem hogyha valaki meggyőz szavakkal és bizonyítékokkal hogy tévedek. Attól nem fog semmit se változni, hogyha le vagyok pontozva.


Nehogy már egy anoním oldalon lévő jelentéktelen szám bármit is jelentsen az önbecsülésünkön, vagy elrontsa a kedvünket. Kit érdekel?

2018. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

Jó nekik, mert egy kicsit istent lehet játszani.

Múltkor lepontoztak egy nőt, mert reggelit készített, szendvicset a gimis lányának...pff :D nagyon durva!

Engem is lepontoznak, ha azt mondom, hogy a kedvenc szinem a "barna" ! És ez tök komoly, tényleg lepontozzák az ilyen válaszokat is!

2018. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egy kérdésnél, pláne ha szakmai, nem számít hány százalék áll a név mögött?
2018. ápr. 4. 22:26
 8/21 anonim ***** válasza:

"ahogy kimegy a főoldalról, emelkedik a mutató, utána már nem érdekli"

Ezt a mondatot nem értem, elmondod kifejtve?

2018. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdés, aztán jó éjt. Nem kéne meghagyni a pontozás jogát a kérdezőnek? Vagy eltörölni. Értelme így semmi.
2018. ápr. 4. 22:29
 10/21 A kérdező kommentje:
Persze. Amíg friss a kérdés, bent van a főoldalon, alacsony százalék mindjárt elkezd emelkedni ahogy kikerül onnan és hozzádzólnak olyanok is akiknek van tapadztalatuk, vagy tudásuk. Ők pontoznak fel, mert látják- jó amit írt más.
2018. ápr. 4. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!