Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a titka azoknak az emberekn...

Mi a titka azoknak az embereknek akiknek állandóan van barátjuk/barátnőjük?

Figyelt kérdés

Általánosítani fogok!

Légyszíves ne vegyétek sértésnek, tényleg csak érdeklődöm.


Szóval azoknak a fiúknak/lányoknak akiknek mindig valami kapcsolatban állnak. Befejeződik egy pár hónap után, és pár hét vagy hónap után jön is a másik, úgy hogy egyik kapcsolatuk sem végződik veszekedéssel és meg sem viseli őket egyáltalán.

És egy csomószor nem is annyira szépek vagy kedvesek...



2018. márc. 9. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sem szépnek sem kedvesnek lenni. Kisugárzás, megjelenés. Ez a legfontosabb. Oké minimális esetben a pénz meg a kinézet is számít. De szerintem nagyobb részt a kisugárzás a döntő az ilyen dolgokban. Na meg egy kis szerencse sosem árt.
2018. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerű: ha valaki minél több időt tölt társaságban és minél több barátja, ismerőse van, annál nagyobb az esélye, hogy összejön valakivel, még akkor is, ha nem kifejezetten szép. Ha a szakítás nem viseli meg őket, az azt jelenti, hogy nem rágódnak sokat a múlton, hanem továbblépnek és ettől pozitív kisugárzásuk lesz, ami ismerkedésnél mindig vonzó a másik ember számára.
2018. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Ja, hát ez egy embertípus. Az a nagyon extravertált, betegesen szociofíl, akit ha két percre magában hagynának egy üres szobában önmaga gondolataival egyetemben, belehalna. Retteg a magánytól, nem tud önmagában létezni. Ezek az emberek megtalálják egymást (meg a következőt) két perc alatt, muszáj, mert ez olyan alapszükséglet, mint neked levegőt venni. Az ismerkedést pedig könnyíti, gyorsítja: hogy nekik nem az a lényeg, hogy ki van mellettük, hanem hogy legyen mellettük valaki. De akármilyen fószer / liba, valaki mindig épp lesz. Legfeljebb majd lecserélik, ha megjött az igazi, de addig is kell legyen.


Egyszerűsítve úgy szoktam az embereket kategorizálni, hogy van az a fajta, akinek mindig épp van valakije. Meg akinek - rövid kivételes időszakoktól eltekintve - sosincs. Mert nem is bírja az együttélést.

2018. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben engem írtál le, ezek illenek rám. Engem sokan nem kedvelnek, nő vagyok egyébként, ráadásul egy tipikus remete.

Elmondom mit teszek és mik az adottságaim:

Amit teszek: Megszűröm az embereket. Kizárólag azokkal tartom a kapcsolatot, akik nem akarnak ártani nekem. A többiektől megszabadulok. Nem érdekel, hogy duzzognak emiatt, igen, vannak rosszakaróim sajnos. De nem a többség határozza meg az életemet, mert nem hagyom.

Nos, azok közül kerülnek ki a "társaim" is, akik nem akarnak ártani nekem. Rájuk koncentrálok, velük tartom a kapcsolatot, az ő társaságukat keresem. A többiek ignorálva vannak.

Adottságaim: Nem vagyok túl alacsony, de magas sem. Vékony vagyok, és helyesnek tartanak általában. Persze itt is vannak kivételek, akiknek nem tetszem, de őket is kizárom.


Mivel kevés emberrel tartom a kapcsolatot, így arra a kevés emberre több időt és energiát tudok szánni, mintha sok barátom lenne. Törődöm velük és figyelek rájuk, nekik pedig igazán jól esik az, hogy figyelmet, törődést és szeretetet kapnak.

2018. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hozzátennék, hogy nincs sértődés abból, ha egyedül akarok lenni, mert elmagyaráztam nekik, hogy intravertált vagyok és ez miben nyilvánult meg nálam. Nem hazudtam egyiküknek sem magamról. Bevallottam, hogy nem vagyok egy társasági ember, de szívesen elmegyek velük bárhová. Aki ezt elfogadja, azzal már jó úton haladok egy stabil és értékes barátság vagy szerelem kialakulásához.
2018. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Megint én. :D

Az a kemény, hogy hiába vagyok zárkózott és hiába utálnak sokan...egyszerűen mindig van rám "igény" úgymond, és ráadásul hosszútávra.

Ezt viszont nem értem én se, mert tiszta paradoxon szerintem.

2018. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mármint hogy ez hogy lehet mégis, ezt nem ertem én sem.
2018. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Az,hogy kapcsolatfüggők.
2018. márc. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs személyiségük, ezért bárkihez illeszkednek. Nincs rajtuk semmi olyan, ami a másik, szintén személyiség nélküli egyént zavarná.
2018. máj. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4-5-6: sokat beszélsz.
2018. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!