Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi miatt van...

Szerintetek mi miatt van manapság hirtelen megnövekedő számú olyan férfi aki nőnek sminkeli magát, női ruhát húz, és olyan nő aki férfinek érzi magát, műtét után mégis a méhét megtartja hogy gyereke legyen?

Figyelt kérdés

Azt se értem amikor egy nővé operált férfi és egy férfivé operált nő hazasodik. Olyan abszurdnak tűnik.

Ráadásul olyan megjatszott, pl Jeffrey Star is affektál, kenyeskedik.


Senkit nem akarok sérteni csak nem értem. Tíz éve meg nem volt ennyire elterjedt az egész.



#sminkelés #kinézet #transzvesztita #gender #nem átalakító műtét
2018. ápr. 7. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Ezen én is szoktam gondolkodni. Azt nem mondanám, hogy akkor nem volt ennyire elterjedt, csak szerintem nem volt ennyire az ember képébe nyomva az internet által.


Most meg már annyira könnyű ezt reklámozni, kiállni emellett, és most már olyan sokan elfogadják a homoszexualitást, a transzneműséget, és külön felvonulásokat is csinálnak, hogy jobban meg is merik magukat mutatni ezek az emberek.


Sok olyan csatorna is lett a tv-be, aki külön műsorokat csinál ilyen embereknek, és ezért egyre többen merik felvállalni.


Nem hinném, hogy a vízből isszák meg a "hibás" géneket és ezért lettek többen, inkább csak többen elő mertek jönni.

2018. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Igazad lehet, ment a zöld.

Példának okáért az ellső link tényleg durva, bár a második id elgondolkodtató :


[link]



[link]



[link]

2018. ápr. 7. 20:36
 3/11 A kérdező kommentje:
első, is *
2018. ápr. 7. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

hát igen, a bajok nem kicsik..

nagyon remélem, hogy egyszer ez is lecseng

2018. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ennek a jelenségnek csak az egyik fele újkeletű.

Ha megnézed a '70es '80as évek zenekarait meg divatját, látni fogsz bőven rövid hajú nőt, meg sminkes, színes ruhákba öltözött férfit. Jeffrey Starr semmi David Boviehoz meg úgy általában a glam rock stílushoz képest.

Viszont manapság elkezdett hihetetlenül elterjedni, hogy ezek miatt az emberek azt is hiszik, hogy a másik nemhez tartoznak.

A sminknek nincs neme. A ruháknak nincs nemük. Attól, hogy egy férfi szeret mondjuk rózsaszínben járni, és sminket kenni magára, még férfi marad, de sajnos olyan tekintetben visszaestünk a 40évvel ezelőtti állapotokhoz képest, hogy az emberek a feminitást és a maszkulinitást a férfi és női léttel azonosítják. Ezért van manapság több műtét, hormonkezelés és szenvedés.

A kinézetnek nem kéne másnak lennie, mint egy stílusnak, ami nemtől független, de az emberek túl sok mindent belemagyaráznak.

2018. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Nézz utána a női nemi hormonok hatásának, és hogy mikben fordulnak elő(szója, műanyag, alumínium palack, len, folyóvízből nyert csapvíz, stb).
2018. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

#6 A kívülről bevitt nemi hormonok nem úgy hatnak az emberekre, mint ahogy a "soyboy" konteósok elképzelik és hirdetik. Hatalmas dózisokban is kaphatja valaki a hormonokat (HRT) de mégsem fog számottevően változni a viselkedése, de még a külseje sem. A transzneműekbe direkt azért nyomják a hormonokat, hogy a külsejük a másik nemére hasonlítson, de az eredmény évek hormonkezelése után sem meggyőző a többségnél (maximum a biológiai nők növesztenek szakállat, de általában plasztikai műtétek nélkül nem néznek ki férfinak, csak szakállas nőnek). A transz"nők" (biológiai férfiak) többségénél a tesztoszteron még hónapok/évek hormonkezelése után is elnyomja az orvos által kiszámított ipari ösztrogén mennyiséget. De ja, ha havonta egyszer megeszel másfél szójababot, akkor madárcsontú, feminin homoszexuális leszel.

A másik meg, hogy az ellenkező nem hormonjai nem úgy hatnak rád, mint a saját hormonjaid. Pl a férfiak nemi vágyáért a tesztoszteron a felelős, a nőkéért pedig első sorban a progeszteron, így még ha pumpálják is a nőbe a tesztoszteront, akkor sem lesz magasabb a nemi vágya.


Nem kötözködésből írtam, csak valaki már elkezdte terjeszteni ezt a soyboy dolgot ezen a fórumon (nem tudom, hogy te voltál-e vagy valaki más) és nagyon nem akarom, hogy elterjedjen, mert... eh...

2018. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Mond csak, hány játék van meg switchre és hogy tetszett a star wars?

Nagyon szója vagy.

Abban igazad van, hogy havonta 1 szójabab nem árt senkinek, DE!

Sajnos mindenben van szója manapság, így sokkal közelebb áll a napi min 1 babhoz. És a szója 10%-a tiszta női nemi hormon. Gyengébb fajta de akkor is rengeteg hormon.

És még hozzájön ehhez a többi általam felsorot női nemi hormon forrás.


Plusz a tesztoszteron termelésüket is rontják a férfiak azzal hogy naponta kielégítik magukat és nem járnak sportolni.

Én már megfigyeltem ha edzés előtti vagy azon a napon verem ki akkor konkrétan 10 kilóval kevesebb súlyt tudok kinyomni szinte mindenhol, ami brutális változás.



És most az érme másik oldala, a nők.

Rájuk is ugyanúgy káros ez a sok külső női nemi hormon. Pont azért mert gyengébb mint az általuk termelt de ugyanúgy megkötik mint a rendeset. A szervezet látja hogy rengeteg nemi hormon van a testben ezért leállítja a termelést, de mivel sokkal gyengébb így a hatása is elmarad. Elég megnézni hogy néznek ki a vegán nők, kb mint a kisfiúk.


Hurr durr de ázsiában évezredek óta eszik a szóját és 120 évig élnek.

Láttál már ázsiai embert?

Akkorák mint egy kisiskolás, semmi férfias nincs a férfiakon és semmi nőies a nőiken.

Kedvencem az volt mikor azzal reklámozták a szóját hogy sokkal gyengébb a japán nők menopauzája miatta. Persze hogy gyengébb, soha nem is váltak rendes nővé...


És igen valószínűleg én voltam az aki elkezdte felhívni az emberek figyelmét itt is a szója veszélyeire. De ha nem akkor örülök, hogy van még pár ember rajtam kívül.

2018. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Elmondom, velem hogy van ez. Egyrészt, ma már valóban több helyről lehet erről tájékozódni, itt van az internet. Plusz, hála ennek, elég sokan előbújtak külföldön, és ez eljut mindenhová. Mármint ennek a híre. Meg kinyílt a világ, a határok, elég sok helyre eljutunk már. Ez egy globalizált világ, nem a középkor...


Én férfi vagyok. Aki mellékesen szeret női ruhadarabokat is hordani. És nem csak otthon, hanem néha az utcán is. Na most, az van, hogy vagy elviselem, hogy így megnéznek, vagy nem csinálom, csak titokban. De én azért szeretném sok helyen csinálni ezt. Nálam a ruháknak nincs neme. Nézzétek meg Eddie Izzardot, ő egy angol humorista, aki magassarkúban jár, vagy szoknyát vesz fel. Akárcsak én. Nincs ebben semmi rossz. Árt vele valakinek? Nem. Max a homofób emberek találnak maguknak egy célpontot. Mondjuk, sosem értettem, hogy mire jó másokat megtámadni, verbálisan vagy fizikálisan. Attól macsóbb az ember, férfiasabb? Persze csoportban mindenki menőzik, de ha csak egymagában támadna rá, nem biztos, hogy akkora arc lenne... Megjegyzem, engem még nem támadtak meg, megnézni persze megnéznek. De ezt vállaltam, amikor elkezdtem.


Szóval, vagyok itt én, néha ezt-azt viselve. Na most vagy az van, hogy én elviselem, hogy megbámulnak, vagy egyszer nagyon elegem lesz mindebből és úgy döntök, hogy akkor már legyek teljesen nő, és akkor csak nem tűnik fel... Ezt nem szeretném, mivel a nőket szeretem (bár, mint fentebb írták, van, hogy átoperálás után is megmarad ez, vagy az ellenkező nemű átoperálttal házasodik). Szóval magam miatt is maradnék még férfi, aki egyszerűen csak úgy öltözködik, ahogy szeret... Higgyétek el, ez is egy elég nagy dilemma. Hogy meddig menjen el az ember...


(ja, én nem eszem szóját... de jó tudni, hogy így hatna...)

2018. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Az ismerősi köröddel/környezeteddel van a baj, érdekes itt még senki sem kezdte magát a másik neműnek gondolni. :D
2018. ápr. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!