Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek lazább?

Hogyan legyek lazább?

Figyelt kérdés

Én egy ilyen félénkebb lányka vagyok és 18 éves. Sosem volt barátom. Viszont randiztam a héten egyszer egy fiúval. Nagyon rosszul sikerült, annyira féltem, izgultam, hogy sírva mentem oda hozzá... alig beszéltem. De mégis megfogtam.Aztán jövőhéten házimozizni szeretnénk csak az a baj, hogy már megint olyan feszült vagyok... félek az új emberektől és otthon lesz a családja... Ettől rettegek. Úgy félek hogy már most az jut eszembe hogy lehet iszok egy felest mielőtt találkozok vele... vhogy muszáj feloldódnom. Nem beszélgetek sose fiukkal. Mindig mondja hogy nem érti mitől félek. Attól hogy valamit kérdez az anyukája pl. és beégetem magam. Meg, hogy nem fogadnak el. Úgy érzem nem ért meg engem, hogy sosem volt barátom, tapasztalatlan vagyok, semmit nem tudok a szerelemről. És nem szeretném elveszíteni mert én nagyon megkedveltem. Csak nagyon félek hogy el fogom amiért mindent túl izgulok, folyton stresszes vagyok. Hogyan ne görcsöljek rá ennyire a dolgokra? Hogyan nyugtassam magam ilyenkor? Tippek?

18/l


2018. ápr. 8. 23:01
 1/2 anonim válasza:
Elöször is legyél önmagad..Fogadd el saját magad.Nincs azzal semmi baj,ha nincs tapasztalatod ilyen téren,nem te vagy az egyedüli..majd lesz,fiatal vagy még.Nyugodtan igyál meg egy felest,segiteni fog,csak ne érzödjön a leheleteden.
2018. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint az előttem szóló. Akkor tudsz lazább lenni, ha FELVÁLLALOD önmagad, és önmagad maradsz. Hiszen az a legőszintébb.


Máskülönben ha folyton "viselkedsz", mert nem mersz önmagad lenni, az csak nagy színészeknél tud laza lenni. :P

2018. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!