Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek nyitottabb,...

Hogyan legyek nyitottabb, lazább? 15/f

Figyelt kérdés

Eléggé szorongó,ideges típusú ember voltam/vagyok.

Talán az a baj velem,hogy túlságosan érdekel,hogy mit gondolnak rólam.

Nehezen tudom feldolgozni a sikertelenséget,kudarcot,mélyen érint.

Szerintem eléggé önbizalomhiányos is vagyok,talán ez a probléma oka.

Valahogy úgy érzem,hogy nem vagyok elég jó a többi emberhez képest.



2017. jún. 29. 17:31
 1/2 anonim válasza:
100%

Barátkozz olyanokkal, akik társaságiabbak, nyitottabbak, és meglátod, hogy te is az leszel egy idő után. Jó hatással lehetnek rád.

De fontos, hogy magaddal is jóba legyél.

2017. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést...Én is már évek óta küzdök folyamatos idegeskedéssel és szorongással még az osztályomban is. Még mindig képtelen vagyok barátkozni és nyitni emberek felé. Valójában csak pár internetes baráttal rendelkezem és ez minden. Szerintem az a legjobb ha megpróbálsz magadhoz hasonló emberekkel barátkozni, akiknek ugyanilyen problémájuk van. Ők könnyebben meg tudnának érteni téged és elfogadóbbak lennének veled. Ráadásul az ő társaságukban biztosan nem éreznéd magadat kevesebbnek. 16/L
2017. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!