Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek lazább?

Hogy legyek lazább?

Figyelt kérdés
Hihetetlen mennyire neurotikus vagyok, mindenen képes vagyok görcsölni, aggódni a legapróbb dolgokon. Akik közületek lezserebbek, hogyan tudnak stresszhelyzetekben is nyugodtak maradni? Tudtok adni valami jó tanácsot, hogy picit "lesz@rom" legyek?
2017. júl. 18. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Keresek kisebb dolgokat feldobni a napom.


Pl amikor amikor minden gáz és görcsölök, keresek olyasmiket amire azt mondom csakazert is jo napom lesz. Engem már az is feldob ha csinálok valami édeset pl joghurttorta pikk pakk kész plusz rágcsa es film.vagy szépitgetem magam.csak azert se erdekel hogy pl esik vagy minden katasztrofa.

Alapelvem, hogy a stressz, ideg se vitt még soha előbbre, igy néha nem is a problema idegesit hanem hogy már megint ideges vagyok.az adrenalint kell lehuzni valami saját magadnak okozott jokedvvel.

2017. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mielott feltenned ezt a kerdest tojd le es elvezd hogy letezel. Most mem jut eszembe tobb...nem mintha eszembe is jutnhatna. :D
2017. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!