Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha te lennél a kiszemelt csaj...

Ha te lennél a kiszemelt csaj aki kellene de a baratnődre nyomulnék rá direkt előtted mit tennél?

Figyelt kérdés

Tehát van egy csaj aki tetszik komoly baratnőnek eltudnám elképzelni de nem akarom magam mellette azért lekötni örökre.


A másik lány az ő még szebb ő dugni akar velem amire egyértelmű jeleket adott (szóval versenyeznek egymással) pedig barátnők


A komoly csajnak van pasija de engem akar a másiknak is de ő is.


Egyszerre szoktam veluk beszélgetni, találkozni is szóval sokat beszélnek rólam.


Ezért úgy gondoltam hogy egy módszer van( mert igazából mind a kettő kell...az hogy amelyik dugni akar azt a komoly csaj elött szedem fel hogy ő is jöjjön.


Vagy esetleg kicsit több dolog is történhet.


Tehát az egyikkel csak jatszanék a másikért .

Ha te ezt nem tudnád és előtted történne hogy reagalnál?


1 es vagy kettes számot írj először legyszives a igen vagy nemmel es utána bármit amit akarsz😀


Tudom hogy két szék közé ülnék de a volt csajom is vissza akar jonni hozzám és még van kettő aki jönne. Szoval annyira nem zavar...


Tudom k...og meg c...cska vagyok nyugodtan azt is oda írhatod csaj tetszeni fog 🤣


A probléma az hogy barátnők


2018. ápr. 9. 18:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
20+ FIÚ
2018. ápr. 9. 18:31
 2/11 A kérdező kommentje:
Túlról irtam bocsánat
2018. ápr. 9. 18:33
 3/11 A kérdező kommentje:
Telefonról 😂
2018. ápr. 9. 18:33
 4/11 anonim válasza:
100%
Ha velem ezt csinalna egy fiu (jatszik velem stb.) ugy pofon b*sznam hogy ott marad a kezem nyoma😀
2018. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na az jó😂
2018. ápr. 9. 18:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki a barátnőmre nyomulna, akkor utána már ne jöjjön hozzám. Ha együtt is volt a barátnőmmel, akkor meg nekem eleve kizáró ok.
2018. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%

Huhh te nagyon nagy forma vagyXDDDD

16/l

2018. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én eleve nem is érdeklődnék olyan fiú iránt aki a barátnőmmel akar lenni (mindegy milyen értelemben) de ha a barátnőm után velem bájologna,akkor összebeszélnénk a barátnőmmel és valami durvát találnánk ki.
2018. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Lakatos család tagja vagy?
2018. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem - ha van köztetek kontakt gondolom tudják milyen életet élsz és nekem nem kellene olyan pasi aki összevissza kefél mindenkivel. Egyrészt szánalmas, nem vonzanak az ösztönlények. Másrészt gusztustalan, mint 10 másik után orrot fújni ugyanabba a zsebkendőbe.


28N

2018. ápr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!