Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék, tönkrement a...

Mit tehetnék, tönkrement a barátságunk és a kiszemelt srácot is ellenem fordította?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindenen megsértődik, ami nem úgy van, ahogy ő kigondolta, folyton a kedvében kell járnom, különben megy a hiszti és a lelki terror. Az én véleményem már kevésbé számít. Nemrég kavartam egy sráccal, aki régen bejött neki, de már nem tetszik neki, ezért barátok maradtak (nem volt közük egymáshoz sosem, csak tetszett neki a srác). Tudom, ez nem volt szép tőlem, de felnőtt emberek vagyunk, ha már nem tetszik neki, nem értem miért kell így viselkednie. Azóta teljesen ellenem fordult és ami a legrosszabb, hogy a srácot is ellenem fordította, folyton rajtam gúnyolódnak a hátam mögött. A sráccal pedig nem tudom megbeszélni, mert jó barátok, ő ezt nem látja át, barátnőm az orránál fogva vezeti és minden hülyeséggel tömi a fejét, ami ellenem szól. Mit tehetnék ebben a helyzetben? Aki szeretne segíteni és van ideje ilyenekre, szívesen írok még priviben is. Kibuktam teljesen, nem tudom, mit tehetnék, hogyan beszélhetném meg a sráccal, anélkül, hogy kibeszéljenek és hogyan menthetném meg a barátságunk-bár ennek tudom, nem sok értelme lenne, hiszen az ilyen nem barátnő, de együtt lakunk, nem szeretnék emiatt egy idegen lakótársat.

2015. aug. 21. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Haggyad! Neked nincs szükséged ilyen barátnőre, szervezz programokat nélküle másokkal, legyél minél kevesebb időt vele, az nem barátnő ha csak az ő véleménye akarata számít.

Amúgy én nem gondolkodnék sokat és gyorsan kipenderíteném onnét ha sokat hisztizik.

Nem vagy köteles végighallgatni a sutymorgást amiket a hátad mögött tesznek.

Új emberi kapcsolatokra van szükséged és ha nem megy azzal sem jön a következő ember de nehogy már azért kelljen elviselned mert őt már megszoktad és nem akarsz új lakótársat.

Nyugodtan legyél kemény ha kell legyen harag addig míg észbe nem kap.

2015. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!