Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek ráírni a kiszemelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ráírni a kiszemelt lányra. Mit tegyek? Mit írjak neki, hogy ne tűnjek tolakodónak?

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 20:28
 1/6 Allycica222 válasza:
sziia :) szerintem először írj rá beszélgess kicsit vele és utána vedd kicsit érzelgősebbre a figurát tudakold meg hogy vajon testzel e neki vagy ilyessmi :) csak vigyazz nehogy azt higgye hogy csak baratkozni akarsz ;)
2016. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Tetszel és szeretnélek megismerni szerintem tökéletes indulásnak.
2016. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz valamit egy olyan dologról ami mindkettőtök érdeklődési körében benne van, vagy amit tudod hogy szeret.Mindenki szereti ha olyan dologról kérdezik ami tényleg érdekli sablon "csajozós" kérdések helyett.
2016. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Clay Morrow ***** válasza:
Ti örüljetek, hogy legalább megvan ismerősnek, ill. tudnátok írni, de én még azt se, pedig interneten keresztül nekem eléggé jól megy...
2016. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mit akarsz írni egy lányra? Tetoválóművésznek készülsz?

Ha írni akarsz mindenképpen, akkor írj egy levelet, és add fel postán!

2016. febr. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!