Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindigis egy fiús lány voltam....

Mindigis egy fiús lány voltam. Inkább fiúkkal barátkoztam. Most 14 éves vagyok és a legjobb barátom egy lány. De a fiúkkal is kijövök. Az öltözködésem mondhatni egyedi mert szeretem a feketét de mást sem vetek meg többi lent?

Figyelt kérdés
hosszú hajam van szoknyát kiskoromban hordtam de mostmár senki sem tudna rávenni.cípőim általában magasszárú (nike kwazi, nike team hustle d8) de mostanában inkább a huarache cipőket hordom abból is a fiúknak valót. Most nyáron ilyenre szeretném vágatni a hajam csak kicsit hosszabbra( [link] focizom.Eddig csak fiúk tetszettek.na és ezzel kapcsolatos a kérdésem is ugye nem minden fiús lány biszex?
2018. ápr. 9. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt csak te fogod érezni magadon. Ha vonzónak fogsz találni később egy lányt annyira, amennyire korábban egy fiút, akkor mondhatni biszex vagy.

De ez nem törvényszerű. Mikor annyi voltam mint te, fiú ruhákban jártam, takargattam, hogy már nő a mellem. Fiú cipőket hordtam. Fiús sportokat űztem. Mostanra kicsit lentebb adtam, de nőiesnek nem mondanám magamat.

20/L

2018. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hát. Ha valaki meg emiatt lenéz, ne is törődj vele!
2018. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy :D Mondjuk még ha biszex is lennél, azzal mi lenne a baj?
2018. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Fiús lány vagyok, a haverjaimmal még azt is megtárgyalom, ha jó egy csaj segge, de a fiúkat bírom abszolút. Ha véletlen neked bejönnek a lányok is, hát nagy kaland.
2018. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is fiús lány voltam.


14-15 évesen is farmer-tornacipő-ing, félhosszú haj, csak srácokkal barátkoztam, stb.


23 évesen lett először barátom, és akkortájt kezdtem szoknyában-ruhában járni.


29 vagyok, hosszú hajú, tavasz-nyár-ősz: szoknya, ruha, szandál, balerina, csizma :D Imádok csajosan öltözni (nem feszülős rucik, de nőcisek) És 1,5 éve együtt élek a vőlegényemmel, szóval nyugi, kamaszkori önmagamhoz képest igencsak változtam.

2018. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De az sem baj, ha nem változol; nem kell ahhoz tütüke és kis tiara, hogy az emberek elfogadjanak mint embert/nőt...
2018. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!