Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a legjobb barátnőm...

Mit adjak a legjobb barátnőm 16. születésnapjára, ami egyben nagyon különleges és egyedi?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek augusztusban lesz a 16. születésnapja és szeretnék neki valami tökéletes és nagyon különleges ajándékot, amire mindig emlékezni fog. Mondhattok saját kezűleg készített vagy akár boltban vásárolt ajándékokat is. Többen adnak neki, de én azt szeretném, h az én ajándékom tetszene neki a legjobban:) és akár meg is hatódjon tőle. És tudom, h ti nem ismeritek nem is személyre vonatkozóan kérek ötleteket, hanem csak általánosságba, h számotokra mi lenne a tökéletes ajándék. Előre is köszi:))

2017. jún. 26. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyek benne a közös emlékeink. Akár egy saját kezüleg elkészített fotoalbum. Video összevágva az emlékeinkből.
2017. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. szerintem is nagyon jó ötlet a fényképalbum esetleg fotókönyv 2. lehet kapni kreatív hobbiboltokban fa ékszerdobozd azt te kidíszíthetnéd gyöngyökkel vagy festhetnél rá 3. karkötő amire medálokat lehet akasztani ami rá jellemző vagy szeret pl. ha balettozik akkor egy balerínát vagy balettcipőt 4. egy szép ajándékdoboz tele mindenfélével: egyesével csomagolt különlegesebb bon-bon, színes papíron cetlik amire ráírod miket szeretsz benne, milyen jó tulajdonságai vannak esetleg 1-2 szép idézet, illóolaj, virág formájú teamécses, csat, hajgumi stb. minden ami csajos 5. ha szereti az édességet macaron box vagy szép csomagolású desszert, mint a Díva 6. virágbox 7. neszeszer smink kellékekkel

Ennyi jutott az eszembe, ezeknek én örülnék :) továbbítom is majd a családnak :D

2017. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én láttam egy videóban, hogy saját készítésű kuponokat készített a lány valakinek. Kis színes lapokra felírt személyes dolgokat. Pl, hogy elmentek együtt Mekibe, moziba, vagy megöleled. Ha odaad neked egy kupont, amit tőled kapott, teljesítened kell, ami rajta van. Ez ilyen kis személyes dolog valami másik ajándék mellé. Szerintem nagyon cuki.
2017. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Majd leírod, végül mit adtál neki? :)
2017. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 StyleXX válasza:
100%
Vegyél neki egy Zippo öngyujtót az örök!
2017. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az 5öst!

Esetleg tervezz valami szimbólumot ami titeket szimbolizál. Azt grafitizzétek valahova (azért ne illegálisan), baromi nagy élmény.

2017. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy tegyük fel ikeás képkeretbe beleraksz 10 közösképet és azt körbe rajzolod vmi nagyon széppel,( fekete rostironnal pl.) igy a te saját kezű munkád is benne van.
2017. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Igen majd leírom!

2017. jún. 27. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!