Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak, vegyek a legjobb...

Mit adjak, vegyek a legjobb barátnőm szülinapjára, ami különleges? 14/L

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sok az ilyen kérdés, és legfőképpen az a baj a válaszadással, hogy nem ismeritek az illetőt. Nos, 15 éves lesz a barátnőm, és valami nagyon nagyon különleges dolgot szeretnék adni. Nem az ilyen hagyományos könyvet,csokit vagy ruhát. Persze ezekkel sincsen semmi baj,csak én most valami nagyon egyedi, nagyon különlegeset szeretnék ajándékozni, amire egy életre emlék marad a számára. Tudnátok segíteni?

2016. júl. 29. 13:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Az izlése is nagyon egyedülálló, igazából bármilyen ötletet szívesen várok, attól függetlenül, hogy ő mit szeret. Mert lényegében a mintát, vagy a színt azt úgyis én választom ki, igazából tárgyakra, vagy egyéb szolgáltatásokra lennék kiváncsi. Köszönöm!
2016. júl. 29. 13:07
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem ismerjük, veled ellentédben, akinek a legjobb barátnőjéről van szó.

De akkor már gondolj valami olyanra, ami egy közös élményre emlékeztet, vagy éppen valamilyen közös élmény legyen az ajándék.

2016. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem egy videót csinált :) és kaptam mellé egy képet amiben sok kis képünk volt :) nagyon örültem neki
2016. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!