Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak milyen egy jó feleség?

Férfiak milyen egy jó feleség?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Dráma és játszmamentes.

Nem több.

2018. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Jól főz.
2018. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Életkort kérhetek?
2018. ápr. 10. 13:16
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Kérhetsz, de semmire nem jó neked.
2018. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Minek életkor?

Az a jó feleség, akivel együtt tudok élni normálisan, jó a kommunikáció, önálló, ne hazudjon, legyen értelmes, művelt valamennyire, sorolhatnék még sok tulajdonságot. Főzés ilyenek nem érdekelnek.

2018. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
főzzön jól, lehessen vele normálisan beszélni, elmenni sok féle helyre, kirándulni, ne mindig csak a rosszat lássa, szeresse a gyerekünket azaz legyen jó szülő, ne legyen annyira sértődős, lehessen vele viccelődni, legyen egy kicsit művelt és ne legyen nagy egoja, legyen őszinte és hűséges.
2018. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mádár0218 ***** válasza:
80%
Tud nokedlit szaggatni
2018. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Tudja hogy nem vagy tökéletes,mégis elfogad a hülyeségeiddel együtt, te is tudod róla hogy nem tökéletes(mert olyan nincs) de szereted a hülyeségeivel együtt :)

Megbecsül,van véleménye( nem mindig "igen drágám" a válasz,ha nem ért egyet velem, megmondja és megdumáljuk)

Az ilyenek hogy főzés takarítás nem érdekesek mert egy normális felnőtt ember ezeket amúgy is megcsinálja tökmindegy hogy férfi vagy nő,mindketten ugyanannyit csinálunk itthon.

2018. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Tudja, hogy mikor kell csendbe maradni, és hogy mennyi sör igényem van egy hétre. Este az ágyban legyen hálás, de ne telhetetlen. Illedelmesen beszéljen velem, hisz én vagyok a családfeje. F
2018. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Az 55%-ban haszontalannak tartott első vagyok.

55% szerint nem baj, ha játszmázik és drámázik a nő.

Egészségetekre kedves drámapárti férfitársak.


Az én olvasatomban, de nemcsak az enyémben minden kapcsolat alapja a kölcsönös tisztelet. Enélkül nincs kapcsolat. Vagy ha van, egy kalap śźart nem ér.

A hiszti, a dráma, a játszma, a tesztelés, a csenddel verés, a "mi bajod van? Semmi" stb ezek KIZÁRJÁK a kölcsönös tiszteletet.


Márpedig nincs fontosabb annál, hogy oda vissza tisztelhessük egymást és önmagunkat adhassuk.


De ha nagyon kellenek részletezések, akkor tessék:


Mivel 46ot most töltöttem be, tehát olyan hölgy lenne ideális, aki


Ennél azért nem idősebb, sőt, kimondottam szeretem a fiatalabbakat.

Filigrán alkat. 160-165nél nem magasabb.

Kis cici, feszes, szép, szép bőr.

Nőies hajviselet, színe mindegy.

Intelligens, tehát kérdez faşżschågokat, mint amilyenek a szőke nős viccek.

NEM DOHÁNYZIK!!!!

Bevállalós a fétis és szerepjáték szexben.

Nincs gyereke és nem is akar, vagy van gyereke, de már nagy, önálló, nem kell tutujgatni.

Anyagiak: nem kell gazdagnak lenni, de életképesnek igen. Azaz legyen bevétele vagy annyi pénze, hogy ne szoruljon rá a másik emberre.

Tudjon és szeressen is autót vezetni.

Legyen megérő az autóbolond pasijával, az sem baj ha ő is autóbolond.

Legyen véleménye a dolgokról és legyen kölcsönös tolerancia, ha nem értünk mindenben egyet.

Szeressen, de legyen társfüggő.

Lehet nyugodtan baráti köre és fogadja el hogy nekem is van.

Ne fontoskodjon a háztartásvezetéssel, takarítással, főzéssel. A háziasság is csak annyira, hogy közösen tartsuk rendben a kecót, de ne legyen kényszeres és perfekcionista.


Ilyenek

2018. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!