Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaz hogy az...

Szerintetek igaz hogy az emberek azt kedvelik ha valaki agymosott, tucatember, és tele van nem irigylendő tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 16:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

..a tobbi embert...

Ez kimaradt

2018. ápr. 10. 16:39
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos igaz.
2018. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Persze senki nem tartja magat agymosott, tucatembernek, ezert pontoztak le ezek az emberek.
2018. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így van.
2018. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedvencem, hogy ha tobb embernek baja van valakivel annak magában kell vizsgalodnia.
2018. ápr. 10. 16:57
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

honnan maradt ki?


mert nekem egész a kérdés..


egye fene..


nem mindenki bukik az agymosottakra..én pl nem tudok velük kommunikálni

2018. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Ki számít agymosottnak?



Az emberek általában azt kedvelik, akit el tudnak tenni egy ismert skatulyába. Engem általában nem kedvelnek az emberek, mert szociális fóbiám van és gyakran érződik ez.

Ez van.

2018. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nekem nem tunt kereknek.

Sajnos én 18 eves vagyok, es 14 eve henne vagyok ebbe. De mar nem tudok magamra venni semmit. Mert sokmindenkinek az is baj ami nem baj. De az az én hibám ha az ilyeneket közel engedem magamhoz miutan a hatam mogott lejarattak.

Viszont foglalkoztat ez, mert ez az oka annak hogy itt Magyarországon az is sz..pik aki nem hülye, lásd a vasárnapi választást például, de az elet minden területére hatással van az emberi birkaság.

2018. ápr. 10. 17:12
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ, hogy mit értetek tucatember alatt. Olyan sok átlag feletti ember nem mászkál a világon, azok meg, akik nem "tucatok" általában az átlag alattiságukkal és életképtelenségükkel tűnnek ki.

Mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai (a barátok közt néző panellproliknak is) és az, hogy valaki nem tud beilleszkedni még nem emeli automatikusan nagyobb erkölcsi magaslatokba.

2018. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

9-es itt nem a beilleszkedés volt a kérdés. Egyébként ha már így mondod,általában az ostoba tömegbirkáknak van saját közösségük. A kreatív embereket mindig egyedül vagy kisebb csoportokban látom. Kell hozzá a világ más oldalának meglátása,hogy ne mindig egyezzen a véleményed a többiekével. Albert Einstein idézete megvan?


"A nagy elmék mindig szembetalálkoznak a középszerű elmék erőszakos ellenállásával. A középszerű elme képtelen annak az embernek a megértésére, aki visszautasítja, hogy vakon hajoljon meg a szokványos előítéletek előtt és helyette inkább úgy dönt, hogy kifejezi bátran és nyíltan a saját véleményét."


Egyébként sajnos a tömegjelenség,az,hogy mindenki hasonlítani akar az adott sémához nagyonis látszik. Az emberekből nemcsak az egyediség,de az egyéni gondolkodás is kiveszett. Mennek együtt birkanyájként.

2018. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!