Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaz hogy az...

Szerintetek igaz hogy az emberek azt kedvelik ha valaki agymosott, tucatember, és tele van nem irigylendő tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 16:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 Azért írtam amit írtam, mert 99%ban a maguknak való, de attól még az orrukat fennhordó emberek szoktak "tucatemberezni", akik csak a saját lelküket nyugtatják azzal, hogy a "személyiségek" csak magányosak és kívülállók lehetnek (vagy éppen aki magányos, az személyiség is egyben).

Einstein meg jó fizikus volt, de hogy jön ő az emberi kapcsolatokhoz? Minden Einstenre jön egy Elon Musk vagy mondjuk egy Lord Byron, akik bármilyen társasággal megtalálják a hangot.

De még mindig érdekelne, hogy mitől számít valaki unalmas, sekélyes tucatembernek...

Jóval több olyan embert ismerek, akinek van valami szenvedélye, vagy aktívan szokott is alkotni, mint olyat, amilyet az önjelölt kis igazgyöngyök festenek le: a hangos, de középszerű "Homer Simpson".

Eddig azt tapasztaltam, hogy csak addig sekélyes egy ember, amíg az ismereteink sekélyesek róla, és minél inkább megnyílik, annál nagyobb mélységeket látsz benne, de ezt ugye nehéz megtenni egy magas lóról.

2018. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ebben nem értenék teljesen egyet hogy magamnak való vagyok. Annyiban nyilvánul ez meg nálam csak, hogy már nem foglalkozok olyan emberekkel akkikkel nem érzem jol magam. Én sok féle embert el tudok fogadni, nem vagyok elfogult. Pont attol jo az egész ha nem vagy teljesen egy velemenyen senkivel igy eltudod fogadni a masik világképét. Én nem mondtam hogy én egy magasabb rangú ember lennek, mert mindenki ugyan annyival indul és finálézik. De ami az én általam"fikázott" embereknel megy az megint más. Vesztes emberek, akiknek nincs sajat egyéniségük, gondolatuk, ugy próbálják kárpótolni magukat hogy masokat megalaznak, nem egyenesek a másikkal, es mivel mindenhol ott vannak igy sajnos ellehet mondani hogy ez egy gyakori jellemző, az hiba volt hogy az embereket azonositottam vele a kérdésben, emiatt lehet félreérthető volt.
2018. ápr. 10. 19:43
 13/14 A kérdező kommentje:
Lényegében a tucatot én a fejben önállótlan emberre értem.
2018. ápr. 10. 19:45
 14/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát ne hari 11 de Einsteinnel nem említené egy lapon Elon Musk-ot aki vmit sejt az emberiség jövőbe vezető útjáról..


Eddig ott tartunk, hogy amire büszke (Tesla) azt egy horvát srác (Rimac) überelte..az űrt meg kutathatja amíg talajszinten nem oldott meg problémákat


Épp ezért tartom őt is egy tömegembernek akinek pont mindegy hogy milyen környezetszennyező, rövidlátó dolog akkumulátoros járműveket gyártani..a pénz a lényeg..afféle amcsi

2018. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!