Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt a legtöbb...

Miért csinálja ezt a legtöbb kisgyerekes?

Figyelt kérdés

Mièrt gondoljàk, hogy a gyerek feljogosìtja őket arra, hogy àtgàzoljanak màsokon, hogy ràjuk semmi nem vonatkozik?


A kèt kezemen nem tudom megszàmolni hànyszor rèszesülök egy hèten ilyen "èlmènyekben", de a mai több volt a soknàl!


A hàzunktòl nem messze van egy körbekerìtett, zàrhatò kutyafuttatò,csupàn annyi hàtrànya van, hogy egy múzeummal van szemben, ezèrt sok fèlkegyelmű àtrjàròkènt hasznàlja. Kèt örökbefogadott tacskòm van, mindkettő le volt sovànyodva ès nem igen bìzott egyik sem az emberekben...sejthető az oka sajnos. Szòval nem igen kedveli egyik sem a gyerekeket, az idegen fèrfiaktòl pedig kifejezettem tartanak.


Az egyikkel bent labdàztam dèlelőtt, amikor egy apa benyitott a fiàval csak ùgy, szò nèlkül, azt hittem eligazìtàsèrt, erre làtom, mit csinàl a kisfiù, odaszaladt

a kutyàmhoz, mèg jò hogy időben odarohantam ès szòltam, hogy ezt nem szabad, mert nem szereti az idegeneket ès megharaphat. Erre az apa felhàborodottam nekem esett, hogy mi az, hogy nem szereti a gyerekeket, ès mièrt nem visel piros szallagot a nyakörvèn, ezèrt nyugodtan feljelenthetne, milyen rohadt gazda lehetek a kutyàt meg elkellene altatni ezèrt.

Te jò isten....


A màsik jò csalàd meg este talàlt meg. Tudjàtok, sokszor ùgy közlekednek, hogy az egèsz utat elfoglaljàk szèltèben, szò szerint le kell lèpni miattuk az ùttestre nèha...nem tudom, mi a rohadàs van a magyar szülők legtöbbjèvel.

Szòval egy terhes anya ment 2 gyerekkel, az egyik egy aranyos, èrdeklődő 3-4 èv körüli kislàny volt. Most az öregebbel voltam èpp sètàlni, ő egy kissè rosszùl làt, szintèn nem kedveli az idegeneket, pròbàlnèk haladni,de nem lehet. Erre làtom, hogy a kislàny egy fèlmèterre àllt meg a kutyàmtòl ès egyre csak közeledett, èn meg a kutyàm màr nem tudtunk hova menni, nem volt kedvem az autòk közè lèpni. Aztàn mondom neki, hogy ne simogassa meg, mert harap. Az anya, mint valami retardàlt, ilyen mèzes màzas hangon kèrleli a kislànyt, hogy jöjjön, de ìgy vihogva, a gyerek leguggolt a kutyàm elè ès a szemèt bàmulta. Erre olyan ideges lett, hogy ugatni kezdett, szegènykèm nem is èrtette, mièrt àlltunk meg, de a gyereket mèg mindig nem hivta el, az meg egyre közelebb akart jönni...hàt bzdmg! Nekem kellet fèlreràntanom, hogy ne legyen baleset belőle ès irànyt kellett vàltanunk miattuk... ez hihetetlen! Fogyatèkosok lesznek a szülők nèmi felsőbrendűsèggel kiegèsztìtve vagy mi?! Màskor nem fogom elràntni, hàt àlljon màr meg a menet!


Mièrt jò ìgy szemètkedni? Mièrt kell ìgy viselkedni?!



2018. ápr. 12. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak Magyarországon vannak ilyenek, máshol is vannak hülye szülők.

Ha nem lenne gyerekük, akkor is így viselkednének, őket sem tanították meg és nem is jöttek rá maguktól sem...

2018. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Én az ilyeneket élből elküldöm az anyjukba aztán csá.


Otthon sajnos a más állata valamiért köztulajdon, itt Svájcban kérdés nélkül még a kisgyerek sem nyúl az én kutyámhoz egészen addig, míg nem engedem meg neki.

2018. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat, igen, ez így valóban durva. Regebben nekem is volt kutyam, kerültem is hasonló helyzetbe, de akkoriban meg a gyerek, vagy szülő, meg szokta kérdezni: "Szabad? Nem harap?"
2018. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Valamiért az utóbbi évtizedekben egy vagy több kölyök "létrehozása" hatalmas teljesítmény lett, a gyerekeket pedig elkezdték isteníteni. Ha kölyköd van, neked és az ivadéknak mindent lehet. Rollerozhat meg bicajozhat őrült módon járdán, "mert hát gyerek, az a dolga hogy játsszon", a szülők hagyják, ugyanúgy hagyják üvölteni, sipítozni, hisztériázni, a buszon is elvárják a helyed átadását, amit megköszönés nélkül el is foglalnak, a gyerek meg csak azt tanulja meg ebből is, hogy neki "járnak" dolgok. Így nő fel egy nárcisztikus nemzedék.

Sajnos egy gyerekes szülővel való konfliktusból úgyis te kerülsz ki vesztesen, úgyhogy a saját érdekedben terelgesd csak el a retardáltak gyerekeid a kutyád közeléből.

2018. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!