Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belefáradtam a szegénységbe...

Belefáradtam a szegénységbe van kiút?

Figyelt kérdés

Ez az állandó körforgás , hogy mindig csak éppen ,hogy kitudom húzni egy hónapba , szórakozásra szinte semmit nem költök , hetente legalább 5 helyre beadom az önéletrajzomat , de még egy nem-re se hajlandóak a cégek. Beszélek angolul, lengyelül társalgási szinten, van tapasztalatom min 3 éves irodai munkába, vendéglátásba, informatikába. Elvégeztem egy normális fősulit is.


És akárhogy próbálkozok semmi, jelenleg is közmunkán vagyok.

Nem beszélve arról a bánásmódról ahogy rátekintenek az emberre.

Értem én , hogy nullának tartanak ,de azért nem kéne senkinek nézni azért mert éppen nem egy állandós vagyok... A jelenlegi cégnél ahol vagyok nem egyszer voltak jó ötleteim ,de csak azért elutasítottak mert nehogy már a közfoglalkoztatott valamit jobban tudjon. Teljesen elvagyok már keseredve.


2018. ápr. 12. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ne legyél már buta.. Van nyelvtudásod, van szakmád. Minek vagy még itt? Amig ezek a nyomorult, korrupt, patkány fideszesek vannak, addig ha a beledet kidolgozod sem lesz több pénzed. Menj külföldre, ezt a hulladék országot meg inkább tagadd le, ha kérdezik.
2018. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Multi cégeknél próbálkozol? Esetleg nézz szét ilyen jogvédő szervezeteknél.
2018. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54.000 Ft a közmunkás bér, ha irodán van 70.000 Ft.
2018. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol végeztél, milyen szakon? Hátha tudunk segíteni!
2018. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Elhiszem, hogy szeretnél a szakmádban dolgozni, kamatoztatni a tudásod, de ha ennyire nem jön össze (és feltétlenül itt akarsz maradni), akkor jobban jársz, ha elmész egy gyárba folyamatos műszakba. Nem a legjobb meló, de 150-200 ezret is lehet vele keresni, ha jó helyre mész. Az azért jóval több, mint a közmunkás fizu...
2018. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó, hogy ennyi nyelven beszélsz, nagyon ügyes vagy, ez nagyon hasznos! Multiknál logisztika részen próbálkoztál? A szállítmányozáshoz ez nagyon jól jöhet.
2018. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Call center is tök jó. Egy barátnőmnek csak angol nyelvtudása volt és 6 év brit vendéglátós tapasztalata. Most nettó 220 ezerért egy magánklinikán angol nyelvű call centeres, nagyon szereti.

Vizsgáld felül az önéletrajzodat, hogy nincs-e benne valami baki. Írj motivációs levelet mindig mellé. Előbb-utóbb összejön.


Ha nagyon nem, akkor ami ma mindennél többet ér: egy jó szakmunkás végzettség!!! A jó szakemberekért ma már harcolnak a cégek (legalábbis Budapesten és vonzáskörzetében), többet keresnek, mint a diplomások.

2018. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne külföldön próbálkoznod. Főállásban, igaz sokat kell dolgozni de abszolút megéri. Többszörösét megkeresed az itteni béreknek. Ráadásul kint a hozzáállás is másabb. Nyilván az elején te is csak egy külföldi munkavállaló leszel a szemükben de, ezt szorgalmas munkával ki lehet nőni..Sőt! Érdemes próbálkozni. Ennél többet úgy sem veszíthetsz.
2018. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!