Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek 17 évesnek, hol...

Miért néznek 17 évesnek, hol ott 21 éves leszek?

Figyelt kérdés
Rohadtul idegesít, hogy az emberek nagyrésze 17 évesnek néz, és egyszerűen gyerekként tekintenek rám. Mit tegyek hogy megváltozzon? Nem viselkedek gyerekesen, 169/70 cm magas vagyok, 50-60 kg. Rohadtul elegem van, amikor meg megtudják hány éves vagyok, néznek egy nagyot. Sokan mondták már, ne törödjek vele, mert pl: 50 évesen jó lesz, de engem ez aggaszt hogy nem felnőtként kezelnek, hanem gyerekként. Más is így van ezzel? Ti nektek mi vált be? Tényleg idegesít!!! 😢😢😢😣

#idegesítő #kor #undor #kezelnek gyerekként
2018. ápr. 13. 00:03
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ui: A borostámat nem hagyom meg, mert szarul nől/áll.
2018. ápr. 13. 00:12
 2/26 anonim ***** válasza:
44%

Bocsánat, most csúfolni foglak, de.. komolyan sírós kis fejecskéket pakolsz egy olyan kirohanás alá, hogy téged vegyenek komolyabban?


Egyébként a testalkatod miatt is lehet, nem csak az arcvonásaid. Meg gondolom nem sportzakót, de egy normálisabb szabású inget sem viselsz hétköznap, sportcipőben jársz... tehát te nem változtattál semmit magadon az elmúlt 5 évben, mégis elvárnád a környezetedtől, hogy észrevegye rajtad az idő múlását.

2018. ápr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Egy 17 és egy 21 éves között nem nagy különbség van. Hogy őszinte legyek meg nem tudnám mondani, hogy melyik melyik. Valószínűleg a magasságod miatt hiszik azt, hogy kiskorú vagy. Én amikor 12-13 voltam mindig azt hitték rólam, hogy 17-18 vagyok. Na az volt a durva. Hébe-hóba sörözni is meghívtak. xD
2018. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%

Azért mert alacsony és vékony srác vagy :D

szedj fel pár kilót, nőni már nem fogsz, de előbb utóbb látszani fog

2018. ápr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Nézd, ismerek olyat, akitől még 25 évesen személyi igazolványt kérnek, ha olyan helyen vásárol alkoholt, cigarettát, ahol nem ismerik.
2018. ápr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
"" Bocsánat, most csúfolni foglak, de.. komolyan sírós kis fejecskéket pakolsz egy olyan kirohanás alá, hogy téged vegyenek komolyabban? ,, Nem teljesen értem amit írsz, lófaszt se tudsz rólam, akkor meg ne itélkezz. Nem szokásom sport cipőt felvenni.
2018. ápr. 13. 00:57
 7/26 A kérdező kommentje:

" Azért mert alacsony és vékony srác vagy :D

szedj fel pár kilót, nőni már nem fogsz, de előbb utóbb látszani fog ,, Épp ezaz, hogy hiába eszek sokat, nem hizzok. Én úgy tudtam 24 éves korig még nől az ember. Nem? Egyébként nálam az izomra megy a kaja.

2018. ápr. 13. 01:00
 8/26 aranyos121 ***** válasza:
0%
akkor kondizz, úgy is "hízol" egyébként elhiszem hogy zavar ez téged de ne "hurrogd" le azt aki fiatalabbnak néz mert nem tehet róla hogy azt hiszi hogy 17 vagy, valószínű azért mert tényleg fiatalosabb a külsőd...ez van, és igazuk van hogy később majd ha öregebb leszel örülni fogsz hogy fiatalabbnak néznek..engem meg mindig idősebbnek néznek a koromnál ..nna :D
2018. ápr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

Nem ismerlek, de úgy hisztizel a leírásban, mint egy 17 éves. Innentől kezdve pedig...

Egyébként bármi lehet a kiváltó ok, nyilván főként külsőségek.

2018. ápr. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
#9-nek igaza van. A felnőttek nem szoktak olyan emotikonokat kitenni és nem mondják azt, hogy nől-jök még. Én mindig ilyen higgadt emotikonokat teszek ki, amik tükrözik a a nyugodt, de ugyanakkor barátságos személyiségem.: 😕😕😧😓😦😧😓😦😧😓😦😧😓😦😕😧😓😦
2018. ápr. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!