Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lassan 29 leszek, de 16-18...

Lassan 29 leszek, de 16-18 évesnek néznek, de kezd egyre jobban frusztrálni a dolog. Aki hasonló cipőben jár hogy sikerült kicsit javítani ezen?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, azzal még kiegészíteném, hogy "férfi" létemre. Vannak előnyei ez tény, sőt később még több lesz, de na... nem vesznek komolyan szinte sehol. A mostani munkahelyemen is azt hitték, hogy diákmunkás vagyok. Arról nem is beszélve, hogy már nem egyszer volt olyan, hogy sziával köszöntem valahol egy velem egykorú embernek, és úgy nézett rám, hogy mit képzelek, hogy sziával köszöntem.

Sokan mondták már, hogy kölyök képem van, na de ennyire?!

Igaz nem vagyok egy vastag gyerek sem (ahogy a családom 90%-sem), de így télen felöltözve nagy bundában is megkapom mindig a magamét.


A lányok/nők szemében is egy kis aranyos vagyok. Mi a francot csináljak már? :D



2018. jan. 26. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Add meg a számod.:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Na jó, hülyéskedtem :)

2018. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok, ès 16-nak néznek. Fogadd el, mondjuk engem nem zavar
2018. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 oké 0690... jah várj ez a másik számom. :D

#2 az igen, az is elég "gyilkos". Én is szeretem, de közben azért mégsem.


Már volt "tüsis" hajam, volt hosszú hátha... de a végeredmény ugyan az volt.

2018. jan. 26. 19:14
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Hátha a korral sikerül :D bár én pont nem tudom, idén 28 leszek de általában 18 alattinak néznek. A diákjaim mellett úgy nézek ki mint egy gimis xDDD
2018. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

35 nő vagyok és 26-nak néznek.

Általában 24-25 éves srácok találnak meg... nagyon gáz.

2018. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Az sem rossz. Nekem konkrétan vért kell izzadni, hogy sikerem legyen a női nemnél. Szépen elmosolyodnak mondják, de aranyos vagy, aztán kabát. Ahogy te is írtad ez tényleg gáz.
2018. jan. 26. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes mert nekem voltak kifejezetten olyan nőismerőseim, akik szerették a kölyökképű férfiakat.

Én harmincas nő vagyok, tőlem személyit kérik el néha, ha szeszt vásárolok. De sokszor én is azt érzem, hogy ezért kezelnek le egyesek. Pl. egyik kolléganőm kiskollegának hívott anyáskodva, 4 évvel volt idősebb nálam.


Amúgy sok férfi ilyenkor szakállt növeszt, nem? Mert hogy az idősebbé tesz külsőleg.

2018. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát mondjuk én 18 éves lány vagyok, szóval fiatalabb azért. De mivel alacsonyra nőttem (régebben még extra vékony is voltam), ezért rendre 14 évesnek néznek. Elég bosszantó néha, de nem szoktam magam rajta felhúzni, hiszen nem direkt csinálják. Persze más a helyzet azzal, aki igen, de velük sem szabad törődni.

Amit én próbálok, az az, hogy felnőttesebb ruhákat is hordok, nem csak póló-farmer, hanem blézer pl meg nőiesebb, nem össze-vissza hupililára festett haj, kifinomultabb ékszerek stb. Tehát az öltözködésemmel próbálok kompenzálni és néha sikerül is :D neked is csak ezt tudom ajánlani.

Ui:nálunk van két férfi tanár is a gimiben, az egyik 28-29 éves, de 21-nek néz ki kb, a másik meg 33 vagy 34 lesz idén, de elmenne végzős diáknak 😁 ja és meg se kell súgnom gondolom, hogy a suli nőnemű közösségének úgy 90%-a kocsányon lógatja a szemét, ha valahol megjelennek. Ahhoz meg rég hozzászoktak már, hogy első alkalommal mindenki letegezi őket xD

2018. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És, ha szakállat növesztenél? Vagy van? Az férfiasít.
2019. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!