Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti amikor betegek vagytok,...

Ti amikor betegek vagytok, otthon maradtok, vagy így is elmentek dolgozni/iskolába?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Iskolába általában nem menteme el.A munkára kénytelen voltam,mert nem volt aki helyettesítsen,szabad nap is alig volt.
2018. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Munkába igy is el megyek
2018. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyok annyira beteg, hogy ne tudjak dolgozni, akkor felhívom reggel a főnököm és szólok, hogy aznap otthonról dolgozom (vagy ha több napig vagyok rosszul, akkor addig, amíg nem gyógyulok meg). Egyébként is hazaküldenének, ha megjelennék betegen, nálunk senki nem díjazza azt, hogy végigfertőzzük a kollégákat. Akkor megyek csak betegszabadságra, ha annyira rosszul vagyok, hogy nem tudnék koncentrálni a feladataimra.
2018. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kb az ajtóból hazaküldenek ha beteg vagyok, be sem megyek, csak írok, hogy 1-2 nap betegnapot veszek ki. Ha nem gyógyulok meg, akkor meg táppénz.
2018. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
En dolgoztam mar lazasan is, nem martirkodas volt, csak tudtam, hogy mekkora szarban hagyok mindenki mast, ha beteget jelentek. Termeszetesen senki nem kuldott haza, pedig elelmiszer kozeleben dolgoztunk. Az uzletvezetonek taknya nyala egybefolyt, de ugyanugy huzta o is az igat. Ha nem annyira vagyok beteg, hogy ki sem birok kelni az agybol, akkor bemegyek dolgozni mindig.
2018. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már én is dolgoztam lázasan, sőt volt már, hogy orvos javaslata ellenére, fájdalomcsillapító mellett is iszonyatos lábfájdalommal mentem be dolgozni (minden lépés fájt, csak ülni tudtam fájdalom nélkül), mert egyszerüen nem volt más, akit be tudtak volna tenni a helyemre, a kakiban meg nem hagyhattam a kollégáimat.
2018. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tehetem akkor otthon maradok és beszólok munkahelyre, hogy nem megyek be, de bármi van elérnek telefonon vagy e-mail, teamviewer segítségével a munkám otthonról is tudom végezni. Ha nagyon rosszul vagyok, akkor mondom, hogy sztornó X napig. Így én is hamarabb rendbe jövök és a munkatársak sem lesznek betegek miattam.
2018. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!