Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki megunta az...

Van itt olyan aki megunta az eddigi életét és új életet kezdett? Hogyan? Milyen mértékben?

Figyelt kérdés

Nagyon sok számomra régen nagyon fontos ember esett ki az életemből az elmúlt 5 évben. A szívem legmélyén ezt nagyon sajnálom, de sajnos nem tudok mit tenni ellene, így hát próbálom elfogadni.

A családomban is kb 3 ember maradt akik igazán fontosak a számomra, és érzem, hogy ők igazán szeretnek (de sajnos a szüleim nem tartoznak közéjük)


Van kb 5 barátnőm, de egyiket sem tartom olyan igaz barátnőnek akiről tudom akármikor akármiben számíthatnék rá, és még évekig barátnők fogunk maradni. Úgy érzem ezek egy ideig-óráig fognak tartani már csak. De ki szeretném élvezni ameddig vannak. :(


3 rossz párkapcsolaton vagyok túl 20 éves lány létemre, az exeim, és az ő ismerőseik mind utálnak.

Úgy érzem nagyon sok ember utál, mert akár pár éve (osztálytársak voltunk, stb)én félénk, vissza húzódó voltam. De ők beképzeltnek, stbnek tartanak a mai napig.

Ha nem akarok járni egy fiúval, vagy nem úgy nézek egy emberre, nem úgy öltözködöm ahogy ők, már antipatikus vagyok számukra.



Az a kérdésem ha nem is költözök el, de hogyan tudnék új, jobb emberré válni?

Nem mások, hanem inkább magam és a jövőm miatt!



Aki új életet kezdett miért tette? Hány éves voltál? Mi motivált erre? Szelektáltad az embereket az életedből? külsőleg is megváltoztál? Jöttek jobb, hozzád valóbb emberek az életedbe?


Nagyon köszönöm a válaszokat:)



2018. ápr. 14. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!✋ Szintén félénk voltam/vagyok. Nálam az újrakezdés a fogyásommal kapcsolódik össze. Nagyon kövér voltam, nem éreztem jól magam a bőrömben, változást akartam.. Meg akartam találni a nekem megfelelő sportot, leadni a felesleget és izmosodni ez sikeresen kezdődött, azonban a barátom (azóta ex) nem támogatott benne, le akart beszélni róla, nem érdeklődött hogy merre voltam sportolni, minden a terv szerint megy vagy sem.. és 3 hónap múlva szakítottam vele, pedig ő volt az első nagy szerelmem, 1,5 évig tartott az egész, akit igazán szakítás után ismertem ki, és azóta se bántam meg hogy vége.. Úgy érzem ez adta meg a löketet a teljes újrakezdéshez, 15 kg-t leadtam, akik eddig gúnyolódtak rajtam azok az irigyeim lettek, szóval ugyanúgy utálnak :DD és igyekszem azokkal az emberekkel igazán foglalkozni akik tényleg fontosak számomra, aki meg nem, az szépen lemorzsolódott rólam. Teljesen megváltoztam ennek hála, sok új ismerőst találtam akik nem is olyan rossz emberek nagyon szimpatikusak, rengeteget túrázok, az érdeklődési körömnek megfelelő eseményekre megyek, és úgy érzem hogy nem csak testileg lettem erősebb hanem lelkileg is. Már nem érdekel más véleménye, nincs sok barátom, de tudom hogy az a 2 ember biztosan ott lesz nekem. Ajánlom, hogy te is keress új hobbit, vagy sportot, és megtalálod az utadat! Én kb 1 hónap múlva töltöm a 18-at :)
2018. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

engem komplett kizsákmányolt a családom..


közös vállalkozások voltak ahol végül bennragadtam 10 év kőkemény meló árával (annyi pénzzel amiből más 70 évet él + felnevel egy családot)


így hát maradt az újrakezdés..eddig úgy néz ki jobban sikerül mint a régi cégek.


én pl nem szüntettem meg a kapcsolatot senkivel..ők maguk távoztak az életemből


és jelenleg kevés közülük aki úgy igazán elhiszi, hogy nem rágtam be..


25f

2018. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

és én is dettó...


egoistának tartanak holott soha senkinek nem ártottam..irigyek

2018. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!