Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek felszabadultabb?...

Hogyan legyek felszabadultabb? 19/L

Figyelt kérdés

Sokan mondták mikor ittasan találkoztam velük : "bárcsak ilyen lennél józanul is"

gondolkodtam, hogy milyen ? beszéljek 0-24 ben ?

De rájöttem : akkor nem stresszelek semmin max. Pörgök, vidám vagyok. Életképes.

Józanul alig jut eszembe téma, ha meg neki állok beszélni vagy nyavalygok vagy másképp adom elő. Ha történik velem valami vicces sztori, akkor nem úgy adom elő, hogy az illetőnek is vicces legyen ..

Mindenen stresszelek. Nem olyan az életem mint egy átlag lánynak szerintem. Picit másabb.

Meg pszichés problémáim is akadtak. Már születésem óta.

Szeretnék megválni a sok feszültsétől. Nem hoz semmit rendbe tudom. Meg nem is egészséges ennyiidősen ennyit stressszelni. Nővérem is idegbeteg,de mondta, hogy ennyire a semmin ő se idegeskedett mint én. Elküldött Pszichológushoz. Jó volt kimondani ott a bajaim. Nem tudom, hogy segített e. Nem akarok járni. Irritál,hogy elkezdtem melózni az SZTK ban meg havonta van időpont.. Nem fogom a munkát számolgatni mindig, hogy mikor érek rá..Valami internetes kéne ami ingyen van. nem tudom,hogy létezik -e ?

Hogy tudnék felszabadulni, pörögni és vidám lenni ?

Vannak emberek akik ilyenek. Nekik ez hogy megy ?

Nekem nagyon nagy önbizalom problemám van. Biztos vagyok benne, hogy ez is közre játszik..

De mégis.. Részegen a jóra figyelek. pl a kerek fenekre gondolok ha olyan szitu van.. Nem pedig a kis melleimre.. Nagy hasamra.

Képes vagyok azokat lesz@rni.

Edzeni szeretnék, de csak teremben edzek. Irritál itthon sokáig tart. Meg szeretnék mellműtétet (ez ne legyen téma pls).

Ez mind pénz. per pill a kondi se fér bele. :/

fogszabit is szeretnék ez is nagy gond. sokat ront a "kapafog". pláne, ha sárga is... majd lesz fogfehérítés.. de pénz pénz pénz.

Elfogadom magam 1 öt év múlva.. de le akarom szarni a problémákat. Itthon eszembe jut az oké. De kint az emberek közt normális szeretnék lenni. Vidám. Nem akarom azért kínosan érezni magam, mert meghallok egy jó zenét és neki állok dalolni.. Nem akarok full komolyan ülni csak és hallgatni. Sőt még táncikálni is szeretnék. persze nem átesve a ló túlsó oldalára, hogy a pszichiátriára vigyenek :D

nem merek semmit csinálni. tele vagyok gátlásokkal és rengeteg stresszel.

mit tudnék csinálni,hogy felszabaduljak ?

most mondanám,hogy nyugtató,de attól nem pörgök inkább alszom


2018. ápr. 16. 01:53
 1/4 Skaiiripa ***** válasza:
100%
2018. ápr. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mások mit gondolnak rólad, az az ő dolguk (ráadásul mindenképp fognak rólad gondolni valamit, és hogy pontosan mit az sokkal inkább függ tőlük, mint tőled), az meg, hogy te mit gondolsz másokról a tied, tartsd magad ehhez, és szabad leszel.
2018. ápr. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél 0-24 részeg! Probléma megoldva.
2018. ápr. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sok olyan dolgot teszek amit az emberek nem díjaznak.:/

Nicki Minaj stílusát követem. Utálnak miatta. Azért mert én kimerek vetkőzni magamból.

Bántani akarnak. Félek.

2018. ápr. 17. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!