Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne keresse...

Mit csináljak, hogy ne keressek ennyire görcsösen jó vásárt, hanem felszabadultabb legyek egy kicsit?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem új noteszgépet, azelőtt is görcsösen keresgéltem, de mióta megvan, azóta is keresgélek, hogy vajon jól döntöttem-e, mert ez 10 ezerrel olcsóbban ugyan azt hozza, ez meg egy kicsit többet, ugyanennyiért.


Igazából jó ár-értékű gépet választottam szerintem, csak pár ezer forintos különbségek vannak.


És ez így beárnyékolja az örömömet, mert nem találtam olyat, hogy ajj, miért nem ezt vettem, hanem csak ideges vagyok.


De nem vagyok ennyire rászorulva a fillérekre, ez nálam csak "kényszeres".


2015. ápr. 5. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam dettó így volt.

1 hónapon át kerestem gépet, aztán mikor végre megvettem, rá egy hétre kijött a 8GB rammos változat.

Gondolj arra, hogy már van egy géped, amit akkor a legjobb ár érték arányba vettél. 1 hónap múlva lehet 10,000-el kevesebb lesz, félév múlva 40,000el, 5 év múlva meg már fele annyiba sem fog kerülni.

2015. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gömbicica ***** válasza:

számomra ezek a felesleges kategóriát képviselik. :-(

igy pedig főleg, hogy ilyen érzéseket kapcsolsz hozzá.


beárnyékolja az örömödet, hogy.....


másban keress örömöt, ne az anyagiakban, ill. a pénzért megvásárolható dolgokban.

2015. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos elkpatad azt a betegséget amiben a fél világ szenved...SZAR RÁGÁSNAK HÍVJÁK...Illetve a másik amiért ez ki alakulhatott hogy sokan azt hiszik ha olcsón szerez valami fuu de jó (általában elektronikai eszközöknél)terméket akkor ő már ért hozzá.. :D:DAmúgy egyszerű belőle ki gyógyulni...Keres egy márkát ami tetszik..illetve a termékeket ne csak a gyártó és a boltos által elmondott leirt dolgok alapján vedd meg...gondolom férfi létedre egy rózsaszin szívárványos telefont sem használnál aminek lecserélhetetlen csengő hangja a 2begay lenne..Ma már elég széles a paletta nem kell csak szifont vagy samsungot venni..télleg azt vegyél ami tetszik azt meg hogy mit tud kb másodlagos..főleg a telefon tabletnál...mivel vagy szét fog hullani a kezedben,vagy elavul pik pak...óóó a másodlagosnál azért nem irtam oda hogy ugyebár a szelektálás úgy kezdődik hogy olyan termékek közül válogat az ember amik az adot célra alkalmassak...utána már tök mind1 mit ír rá a gyártó...
2015. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!