Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kolisok! Mit csináljak hogy...

Kocsisbarbi kérdése:

Kolisok! Mit csináljak hogy kicsit felszabadultabb legyek a szobatársaimmal? Szerintetek ettől még bírnak? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Szoval 2 hete vagy koleszes gimiben. Egyebkent nagyon szeretek az lenni csak nehez szabadulok fel kicsit gatlasosabb vagyok nehezen beszelgetek.

4en vagyunk egy szobaban. Igazabol en vagyok a legcsendesebb de azert persze sokszor szoktam beszelgetni tarsasagban egyedul amikor ketten vagyunk a szobaban mindig kinos csend van. Szerintetek mit csinaljak? Ettol meg birhatnak hogy kicsit csendesebb vagyok?



2016. szept. 13. 23:19
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja es azt meg kihagytam hogy en mindig probalok beszelgetni ha ketten vagyok kerdezek meg ilyenek de ok sose kerdeznek nagyon vissza de azert beszelunk csak leginkabb en eroltetem es keveset

Szoval szerintetek ettol meg birhatnak?

2016. szept. 13. 23:37
 2/2 kebot válasza:

Új helyen vagy, egy teljesen más közegben.

Hagyj időt magadnak, legyél önmagad, és akkor a többiek így fognak majd megkedvelni.

Nincs jó, vagy rossz viselkedés 😁

2016. szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!