Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel lehetne vagy hogyan...

Mivel lehetne vagy hogyan lehetne bántani egy nárcisztikus érzelmi zsaroló embert?

Figyelt kérdés

Aki a saját kis körében manipulált 1-2 emberkével el van, miközben egyedül van mint a kisujjam. Ugyanakkor pedig lehet látni, hogy boldogtalan. Szembesítést megértenék egyáltalán? Fájna nekik? Hogy lehetne őket jelképesen "pofon" csapni, hogy hé nem mindenki hülye és rossz emberbe kötöttél bele, aki most revansot vesz. (Mert megelégelte az állandó szarkavarást, hazudozást, nyavalygást, lenézést, zsarolást. Ugyanakkor bosszant, hogy buta és rázza a rongyot a semmire, ami nem is az övé. Mert tudjuk, hogy önerőből nem is tudná mind azt elérni és nem is akarja. Jobb manipulálás útján megkaparintani a dolgokat.)


Köszönöm a válaszokat, véleményeket.

L


2018. ápr. 16. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Hidd el előbb utóbb visszakapja. Ahogy te is visszakapnád ha bántanád őt.
2018. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Badattitude ***** válasza:
100%
A legfontosabb : biztos kell ilyen személyre pazarolnod akár egy másodpercet is ? Milyen haszna lenne rád tekintve ? Amíg ilyenekkel foglalkozol, addig nem veszed észre azokat, akiknek nem csak adhatsz, hanem kapsz is. Amúgy nézz át rajta. Ez nem csak pofon, hanem a saját , igazán fontos dolgok felé fordulásod.
2018. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de egyaltalán érdemes"? Le kell szrni.
2018. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Öreg korában fog sokat szenvedni. Akkor éli meg az igazi kínt. Hagyni kell. Most azzal bánthatod a legjobban, ha nem válaszolsz az üzeneteire.
2018. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szánalmas fèrgek.

XY most azzal büntet, hogy eltűnt több napra, fèlelmet, pánikot, aggódást (olyan ember után, aki csak megjátszotta a törődèst velem szemben, igazából mindigis leszart), bűntudatot, stb. Keltve amiatt, hogy megemlítettem neki, hogy átlàtok rajta ès a párján is.

Èletem megkeserítőin.

Ès ezèrt büntet; hiszen ennyire nincs belátókèpessège saját magára, ennyire kèptelen tükörbe nèzni, mert ha látná, hogy mi van benne; szörnyet halna.

Pontosan ezèrt torzítják el a Valóságot; mert fèlnek tőle, mint a tűztől.

Mindenèrt a màsikat okolják, ők sohasem felelősök semmièrt; minden a másik hibája; akárki is legyen az

Èn pedig látom az ô működèsüket ès hányingerem van tőlük.

Párjàval együtt, akivel ketten elszigeteltèk az egèsz csalàdomat, azokat, akiket szerettem; a nevem befeketítèsèvel előttük.

Mindenkit elvettek tőlem, aki nekem fontos volt.

Èszrevettem a rokonaimon; hogy pèldául amikor elmondtam nekik, hogy mi a pàlya, ès hogy segítsèget szeretnèk kèrni, akkor vagy nem.kaptam tőlük választ, vagy dühösen (?!!!?) Rámförmedtek, hogy hülyesègeket beszèlek, mert XY ès párja engem mennyire szeret, tőlük kaphatom a legtöbb szeretetet, nekem nehèzsègeim vannak, blablabla

Elhitettèk ezt a sok hülyesèget velük, hogy ne tudjanak segíteni nekem.

Igen, rohadt nagy nehèzsègeim vannak valóban : az, hogy XY ès párja ilyen szar alak.

Szüksègtelen ócska szarok a számomra.

De most fordult a kocka; èn rángatom őket dróton, akár egy marionettbábut.

Most az èn szabályaim èrvènyesülnek.


Normàlis esetben örülök, mikor nincs itthon ez a szànalmas idióta.

Azzal, hogy ezt csinàlja ès próbálja belèmerôszakolni azt is, hogy mit èrezzek; csupa rossz, negatív èrzelmet azt kezdem, hogy felismerem, hogy èppen hogy èri el, amiket ràmkènyszerít, hogy èrezzek (?!!!?); Felismerem, hogy azèrt kènyszerít rám èrzelmeket, mert akar valamit ezzel.

Pèldául, hogy sajnáljam meg őt, fèltsem őt, szeressem (?!!!?) őt, aggódjak èrte. Ezeket az èrzèseket ők sohasem èreztèk irántam.

Volt, hogy napokig sírtam a szobámban, ők meg amit tettek az egèsz èrdekèben: ezzel a nagy energiàval zabáltatták èhes, üres, kongó lelküket.

Szívták le az energiáimat; mint valami vèrszívó.

2018. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a negligálás, közönyösség a legnagyobb bántás feléjük. Nem bírják elviselni, ha nincsenek valakire hatással. Ha haragszol rájuk és büntetsz, ők abból is energiát nyernek. A közönnyel nem tudnak mit kezdeni.
2018. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!