Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig a pszichopata,...

Miért mindig a pszichopata, nárcisztikus, agresszív embereket férfiakat vonzom be?

Figyelt kérdés
Az az oka hogy kevés az önbizalmam vagy az hogy eléggé szeretethiányos vagyok? Valaha fog ez jobb irányba változni? Már annyiszor imádkoztam, hogy végre legyen valaki normális, de mindig megszívtam. Úgy szeretnék valakit, aki őszintén szeret. 23/L
2018. márc. 24. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem bevonzod őket, hanem csak te vagy annyira lúzer, hogy szóbaállj velük. Upsz, nem a sors a hibás, neked kell dolgoznod ezen. Sok sikert.
2018. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Te is látod a bunkó oldalukat, de ez nem győz meg arról, hogy kerülnöd kéne őket.

Győzd meg Magad valahogy!

Az ember sérülésre választ, mert a gyerekkori sérüléseit reméli begyógyítani egy ugyanolyan bántalmazó által, mint akitől elszenvedte. Ez egy ilyen ördögi kör.

Te ne engedj ennek a késztetésnek, inkább mondogasd magadnak: Láttam, hogyan beszélt azzal a nővel. Ez a férfi ilyen. Láttam már ilyet. Nem vált be. Nem jön be!

2018. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

utolsó szerintem jól írja. nekem anyukám nárcisztikus, és emiatt volt, hogy én is nárcisztikus férfit vonzottam magamhoz.

A mostani barátom viszont normális, valójában olyan, aki egyáltalán nem mondható az esetemnek, tök jó a kapcsolatunk. szerintem ott a kulcsa az egésznek, hogy olyannak is esélyt kell adni, aki nem mondható az esetednek elsőre. Mert tényleg a sérült ember sajnos hajszálpontosan bele tud választani abba, amibe nem kéne.

2018. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%

Már megint ez a forgalommal szembeni haladás....

Vannak személyiségtípusok, akik kiváltanak emberekből rejtett képességeket.

Ugyanezek a "pszichopata, nárcisztikus, agresszív" férfiak egy más, erősebb jellemű nőnél nem biztos, hogy célt érnének.

Rólam is simán elmondhatná bárki, hogy ilyen vagyok, volt is kis kedves barátnő, aki ilyesmit terjesztett rólam, de jópáran megvédtek, hogy ő??? Női munkatársak, akik aztán ismernek jól.

2018. márc. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyan jókat írtatok, köszönöm :)
2018. márc. 25. 07:20
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Imádkoztál, meg bevonzod? Tényleg? Persze, lehet ezt játszani, de akkor ne csodálkozz, hogy nem te irányítod az életed!


Alakítsd úgy a dolgokat, hogy de dönthess!

2018. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te*
2018. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek első ránézésre a határozottságukkal tűnnek ki a többiek közül. Valószínűleg a határozottság nagyon tetszik neked, és így könnyen közel engeded magadhoz őket.
2018. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen. <3 Majd szólj, hogy milyen tapasztalatod lett!:)
2018. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!