Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átmeneti megoldás szülők "ellen"?

Átmeneti megoldás szülők "ellen"?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy k...va idegesítőek. Tényleg nagyon jó szülők mindent megadnak amire szükségem van, viszont elég.


Anyám nem hagy élni olyan mintha magához láncolt volna, nem hagyja hogy baratnőm lehessen olyan amilyent en akarok ő akarja kiválasztani még akkor ha csak szexelni akarok vele, egybol házi asszonyt akar belőle csinalni stb , engem meg úgy kezel mint egy kisgyereket anyuci pici fia akihez senki nem nyúlhat...k...va idegesítő, sértődős.



Apám az a nagy szájú de buta mint a föld féle, aki mindig mindent jobban tud mint a másik...mindenben igazat kell neki adni egyébként meg egy totál negatív ember, a korenyezetben lenni is fájdalmas.

Mindent pénzben, sikerben, kocsiban mér.


Mintha én is azért lennék neki, hogy kiélje rajtam a vágyait amit ő nem tudott elérni, és ha elérem irigy lesz rám! Elviselhetetlen ember ezt komolyan mondom, mindent kritizál, akkor vagyok jó ha igazat adok neki ( ez megszűnt, mert kerülöm ) anyám annyira ragadáncs hogy lerázni lehetetlen.


Szoval hiába akarok onnaló életet nem tudok elni, mivel anyagilag még függök tőlük.


A lényeg annyi, hogy ebben a helyzetben hogy oldanád meg azt hogy ha esetleg van valakid alkalmanként ne is lassa aszuleid titkolnád inkább? Vagy inkább hozzá mennél ( mármint az ő lakásába) amíg nem koltozol el?


Köszönöm a segítséget!


2018. márc. 4. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Munka-> albérlet!

Látszik még gyerek vagy! Leülsz velük és megbeszélitek! Ennyire nehéz! Az meg gáz, hogy a csajodnál laknál! Én legalábbis kib#sznám a lakásbol, ha 2 hét után beakarna költözni hozzám! 20/f

2018. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármelyik megoldás jó, abból amit írsz.


De a legfontosabb, hogy állj a sarkadra. És csinálj egy rohadt nagy botrányt üvöltözéssel, hogy legyen megsértve mindenki. És azt tudd, hogy nem az a célod, hogy ott azonnal elérj valamit a vitában. Hanem, hogy utána kicsit végig gondolják. És a legtöbb ember visszavesz ilyenkor.


Meg kezd el ne engedélyeket kérni, hanem döntéseket hozni. Ilyen nincs hogy anyád nem hagyja. mit csinál mégis ami olyan durva. Egyszerűen mond meg, hogy elmész a csajodhoz és x nap múlva jössz haza.

2018. márc. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem józan higgadt kommunikációval és nem üvöltözös ösztönlény módjára heves indulatokkal fűszerezve lehet jobban elérni dolgokat. De mindenkinek más válik be... (?)
2018. márc. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!