Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi lenne az ideális súlyom?

Mennyi lenne az ideális súlyom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 16 éves, 161 centis lánynak mennyi lenne az ideális testsúlya, úgy hogy rendszeresen sportol?

2018. ápr. 16. 21:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves #2,#6 vakozol ám mást, pedig hiába nézem minden irányból, én is azt látom, hogy


161 - 100 = 100 - 6,1 = 54,9 Ez így azt jelenti, hogy 161 - 100 egyenlő 54,9 - cel. Te azt akartad, hogy


161-100= 61 61 - 6,1 = 54,9



De nem így sikerült.



Amúgy meg, kérdezőnek: totál felesleges így számolgatni, genetika, alkat, izomzat kérdése. Na meg, akik hozzád hasonló magasságúak, hány kilók, milyen alkattal? Szerencséd, pont két 161 cím - s osztálytársam is van, egyikük 55 másikuk 56. Előbbi vékony, arányos, de nem sportol semmit, 0 az izomzata, utóbbi teljesen átlagos, nőies alkat, elvileg edz, de nem egy izomzömeg. Hasán egy kis felesleggel.


Én 174 vagyok, súlyom képes a 61 - 64 között ugrálni (utóbbi extrém esetben). ha az első válaszoló példáját nézzük, kevesebb is a kívántnál. Pedig AJJJAJ! Lassan egy éve látom magam kövérnek, szenvedek, hogy nincs kockahasam, fogyózok... Anya szerint az elején még volt értelme, de mostanra a heti 6 sporttal bőven elértem az álom alakot... A mérleg akkor is zavar.


Viszont az én kis 162 centis törpebarãtnőm (nyugi, csak viccből hívom így, mielőtt nekem esnének, ez átlag magasság, tudom) ugyan ennyi kilóval, és nem sok izomzattal teljesen elégedett. És szép, nagyon szép. Akkor... Ez miért ne lenne ugyan úgy normális, mint az 50 kg, ha egyszer ő elégedett? Mozogni kell, szénhidrátot nyomatni nem, a többi mind süket duma. Én is ezt próbálom magamba táplálni nap mint nap.



58 kilőtt mindenképp oké vagy, izmosan, erős alkattal akár 60

2018. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!