Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor mi az MBTI-m?

Most akkor mi az MBTI-m?

Figyelt kérdés

Akárhányszor kitöltöm a teszteket, mindig mást ad be, pedig próbáltam már az összeset többször is.

Voltam már ENTP, INTP, INFJ, meg még ki tudja mi más.

18 éves vagyok, ha ez számít



2018. ápr. 17. 20:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést, így nem volt túlságosan érthető a kérdésem.

Tehát arra lennék kíváncsi, hogy milyen tesztet ajánlanátok, amivel a tényleges típusom jön ki.

2018. ápr. 17. 20:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon a határon vagy, akkor az aktuális hangulatodon múlik, hogy éppen mi jön ki. Ezért vannak ott a %-ok, hogy tudd, hogy a határon vagy-e, vagy teljes mértékben valamelyik irányba húzol.
2018. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs 100%-os biztonsággal működő teszt. Nézz utána a funkcióknak, azok alapján el tudod dönteni, milyen tulajdonságok jellemzők rád és mik biztos nem, így a típusodat is nagyobb biztonsággal be lehet lőni.
2018. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól mondja a második válaszoló. Ilyenkor érdemes utánanézned a kognitív funkcióknak, mert azok adják az MBTI valódi lényegét, a százalékok a teszteknél mind badarságok.


A kognitív funkciós képletei az általad említett típusoknak:

ENTP -> Ne-Ti-Fe-Si

INTP -> Ti-Ne-Si-Fe

INFJ -> Ni-Fe-Ti-Se


Szóval azt biztosnak lehet mondani, hogy van egy kifelé orientált érző funkciód, azt kéne eldönteni, hogy ez mennyire erős, Ti vagy Te logikád, illetve Ne vagy Ni intuíciód van.

2018. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!