Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezd idegesíteni a túlzásba...

Kezd idegesíteni a túlzásba vitt bátorítási kényszer a barátom részéről. De nem képes felfogni, hogy felesleges. Esetleg valakinek lenne ötlete miként szereljem le véglegesen a témáról?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy szeretem a barátaimat és bízom bennük. De ez a túllihegett buzdítás amit egyikük megejt, kezd az agyamra menni. A helyzet az, hogy rendszeresen ismerkedésre próbál ösztönözni. Állandóan azzal jön, hogy ne írjam le magam és mellé puffogtatja a szokásos csontig lerágott közhelyeket. Szerinte nem jó nekem egyedülállóként és valójában szenvedek, csak nem mutatom ki. Pedig én ezt az életet választottam és jól is érzem magam így. Szóval nem játszok semmilyen "szerepet". Természetesen többször is beszéltem már vele arról, hogy ugyan jól esik, de nincs szükségem a támogatására. Ráadásul a sokadik lelkifröccs már inkább csesztetés, mint segítség. De ez sem használt. Én meg már nem tudom hogyan állítsam le az egészről.

#barátság #magánélet #túlzott segítség
2018. ápr. 18. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen feszesebb,erőteljesebb a hangnem,szigorúbb gesztusok és szúrós nézés. Aki a szép szóból nemért azzal határozottabban kell beszélni. Esetleg hangosabban. Hidd el majd észre veszi mit nem akarsz. Valamint jól ítéled meg,ez csesztetés. Bánj vele úgy,ahogy egy csesztetővel szemben.
2018. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nő vagy és férfi lelkibarátod bíztat ismerkedésre?


Ez esetben mondhatod neki, hogy köszi, de élvezed a színes szexuális életed, nézd meg milyen arcot vág hozzá. :)

2018. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég értelmes, hogy felfogja, mondd meg neki, hogy ebben te döntesz!

Ha nem elég értelmes, vagy nem akarja felfogni, rossz 'barátot' választottál.

Mondd meg neki, rá, mint barátra van szükséged, nem pedig pár-közvetítőre!

Netán azt szeretné, ha őt barátnál többre választanád?

2018. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindketten férfiak vagyunk, úgyhogy nem magára akarja felhívni a figyelmem. Elég heves és akaratos jellem, a szigorú fellépés csak ideig-óráig tart vele szemben. De az is csak azért, mert ilyenkor kissé megsértődik.
2018. ápr. 18. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Akkor minek barátkozol vele?
2018. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!