Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem köszöntem az egyik ismerős...

Nem köszöntem az egyik ismerősömnek a bambaságom miatt, és utólag bánt a bűntudat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Furán fog hangzani a dolog. Van egy ismerősöm, aki nemrég segített nekem valamiben. Rá egy héttel elmentünk egymás mellett az utcán, és én távolról összenéztem vele, de amikor elment mellettem nem néztem rá emiatt nem köszöntem. Ő szerintem észrevette ezt (idősebb nálam, úgyhogy azért nem köszönt rám szerintem) de nekem nagyon bűntudatom van, mert nem akarom hogy azt higgye hogy csak a szívesség miatt voltam vele kedves és utána pedig nem érdekel. Ez 2-3 hete történt, azóta nem találkoztam vele, de azóta bánt a dolog. Túlzás lenne ráírni Facebookon emiatt? Nagyon kellemetlen ez.
2018. ápr. 18. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen túlzás, legközelebb köszönsz neki, mondjuk sűrűbben mész arrafelé ahol lakik.
2018. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lenne túlzás! Nagyjából ezt írd le, amit ide, tehát lassan kapcsoltál, s azóta bánt a dolog.

Utána már nem ezen fog járni az agyad. :)

2018. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem túlzás. Kösd egybe egy mi újság, hogy van kérdéssel, akkor nem is lesz olyan fura így 2-3 hét után.
2018. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is sokszor elbambulok vagy jár az agyam valamin és (ugyan itt falun köszönök mindenkinek aki szembejön pedig nem ismerem őket) ha városban vagyok elmegyek néha ismerősök mellett is köszönés nélkül. Persze nem direkt. Szerintem is írj neki csak hogy megnyugodj. Nem gáz.
2018. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sjsjyj ***** válasza:
Írjál neki hogy "helló Józsi nem láttalak sz.r a szemem. Ő meg visszairja hogy" nembaj lajoskam megesik"😂
2020. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!