Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyi hibát követtem el már...

Annyi hibát követtem el már az életben, magammal és másokkal szemben is, néha annyira erős bűntudatot érzek emiatt! Van aki így van vele?

Figyelt kérdés
Nyomják a vállam, de nem lehet őket helyrehozni hiába elek teljesen másképp mint a múltban, kísért a múlt és a múlt hibái mit tegyek ?

2018. febr. 11. 16:28
 1/5 Gál Zoé ***** válasza:
74%
Felejtsd el!
2018. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki a multban eli jelenet, annak nincs jovoje- ahogy szokas mondani. Ami elmult, azzal mar sokat nem tehetsz , felesleges onmarcangolast vegzel. Allj le vele!
2018. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de muszáj letenned, mert a folyamatos bűntudat kikészít, ez pedig átfordulhat öngyűlöletbe. Beláttad, bánd meg (akár Isten előtt), és tedd le, bocsáss meg magadnak is. Menj tovább úgy, hogy mielőtt cselekszel, kétszer is gondold át, hogy mit és hogyan. A múlton már nem tudsz változtatni, a döntéseink következményeit nem tudjuk kikerülni, de a jövő előttünk, változ(hat)unk, ahogyan te is másképp élsz. Sok sikert neked és légy mások áldására!
2018. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy a következő számban elhangzottak a való életben igazak, pedig nem. Itt különösképpen "a baj mindig múló állapot, nem kell folyton keresni") részre gondolok. Az a rossz, hogy a baj így is-úgy is megtalálja az embert, így nem tud feledni, max. az újak felülírják a régit:

https://www.youtube.com/watch?v=mANbeYM626o


Ismerős a helyzet. Próbálj meg ne ugyanúgy cselekedni az életben, mint régen, hanem másként, így egy idő után jót is fogsz tudni cselekedni, amivel - talán - felülírhatod a múltat.

2018. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos én is így vagyok vele....de ott a penge nekem :) mindenki mondja hogy próbáljam meg...nagy nehezen most már legyőztem a vagdosast..
2018. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!