Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki személyiségzavaros,...

Aki személyiségzavaros, depressziós, pánikbeteg az nem fog tudni (megtanulni) vezetni?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly :D
2018. ápr. 19. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Vezetni megtanul, de közlekedni már nem feltétlenül.
2018. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy komoly összefüggés lenne, ismerek pánikbeteget, aki vezet.
2018. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
plusz egy idiótával több-kevesebb az utakon nem oszt nem szoroz.
2018. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nyáron voltam búvárkodni, egy papíron többek között be kellett x-elnem, hogy nem vagyok/voltam depressziós vagy pánikbeteg. Annyira meglepődtem, hogy külön megkérdeztem az oktatót, hogy mi lenne akkor, ha az lennék és azt mondta, hogy akkor nem mehetnék le. Szóval lehet, hogy van abban összefüggés, hogy egy mentális problémákkal küzdő ember könnyen bepánikolhat, ha muszáj egyszerre több mindenre odafigyelnie és emiatt stresszes helyzetbe kerül. De ettől még szerezhetsz jogosítványt, hisz nincs a homlokodra írva, hogy "hahó, depressziós vagyok".
2018. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ismerek depressziósokat. Tele vannak antidepresszansokkal, mint a déli busz.

Nem százas egyik sem. Tompák, lelassultak.

Tuti, hogy azokkal a gyógyszerekkel sem megtanulni, sem a forgalomban helyt állni nem tudnának.

2018. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már, még a Shinji nevű depressziós képződmény is el tudott vezetni egy mechát, sőt még jól is ment neki, szóval felesleges aggódni egy szimpla autó vezetése miatt. (Aki tudja honnan utaltam annak pacsi :D)
2018. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Közlekedni is. Nem begyógyszerezve persze. A búvárkodás mégis más szerintem. De ki kell próbálni, tanulás közben úgyis kiderül.
2018. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, speciel én rettegek tőle mai napig, de olyan szinten, hogy hiába tudom, mi hogyan megy, mit kell figyelni lefulladok meg társai, annyira be vagyok zsongva. (A zsongást negatív értelemben értem.) Ez leginkább amiatt van, hogy lassan tanulok és az oktatóm eléggé üvöltős volt. (Enyhe borderline és szociális fóbia kombóm van.) Lehet, hogy egyébként simán tudnék vezetni, de nagyon sok múlt az oktatón. Nem azt mondom, hogy rosszul oktat, csak az embereket kezeli rosszul. Általában ez nagyon sokat tesz a lantba sajnos. :(
2018. ápr. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!