Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen betegsége...

Szerintetek milyen betegsége lehet egy olyan embernek, aki ilyeneket ír egy rovarirtó cégnek?

Figyelt kérdés

Tisztelt Cím!


Múlt héten péntek XX-án kora délután XXX-án a XXX u. X-ben végeztek rovarirtást egy szobában az elszaporodott tőzeglegyek miatt... Sajnos a tőzeglegyek nem tűntek el teljesen, már az irtás napján is(!) láttam egyet röpködni, azóta pedig már többet le is vadásztam... Még a felkapcsolt lámpaburára is rárepülnek, pedig ha jól láttam az jól le lett permetezve... De ami a legbosszantóbb számomra (és amiért végül is kihívtuk Önöket), hogy a TV képernyőjére is időnként rászállnak, ami elrontja a filmnézéseim élményét (ti. kényszerbeteg vagyok, és engem ezek nagyon zavarnak)... Már messze nincs annyi, mint az irtás előtt volt, de még mindig előfordulnak nagy bánatomra... Azt szeretném megkérdezni, hogy ez normális? Ezek "túlélők" lehetnek csak, vagy esetleg nem sikerült a "forrást" (teljesen) kiirtani, és továbbra is szaporodhatnak? Még egyszer megismétlem, már csak néhányat látok időnként, de engem ez is eléggé tud zavarni filmezés közben a betegségem miatt... Vagy ha türelmesen várakozok, akkor előbb-utóbb ezek is elpusztulnak majd és nem lesz több?


Várom válaszukat!


Üdvözlettel:

XY


2018. ápr. 19. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Neked milyen betegseged lehet hogy nem tudsz olvasni? Ott irja hogy kenyszerbeteg.
2018. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, hogy valaki kényszerbeteg, de akkor is, normális az, hogy valakit csak azért zavarnak a rovarok, mert zavarják a filménzés közben??
2018. ápr. 19. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Miért? Téged az nem idegesít? Nem értem milyen retardált vagy..téged kéne kiírtani.
2018. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jogosan reklamálna, ha idős emberről van szó, nem jól végezték el a munkájukat. Amúgy az irtás műveletét bárki elvégezheti, nem kell hozzá szakember. Az nem derül ki, hogy milyen betegsége van a levél írójának, mert a kényszerbetegséget az irtókra értette. Titoktartás amúgy nem kötelez téged?
2018. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Hogy mi van?

Normális-e hogy zavarják a rovarok a tévézésben?


Nem, nem normális, pontosan ezért hívják kényszerBETEGSÉG-nek.

2018. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komoylan ezen vagy fennakadva? És amúgy teljesen egészséges emberként, engem is zavarna ha ott mászkálna a TV-n egy légy miközben filmet nézek. Szóval enm tudom hol ebben a levélben a probléma?
2018. ápr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!