Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis ez ennyi idosen?

Normalis ez ennyi idosen?

Figyelt kérdés
Lassan 19 eves srac vagyok,van egy betegsegem,ami elegge meghatarozza az eletemet,illetve 40+ csavar van a hatamba,tehat minden naposak a fajdalmaim.Mostanaba azt veszem eszre magamon,hogy nagyon kezdek lazado tipus lenni.Volt egy idosebb no,akivel nagyon megetettuk egymast,es a vegen en tiltottam le ot vegleg tobb mint egy ev utan,mert nem akartam megkomolyodni,es egyutt elni vele.Nincsenek barataim,fokepp a betegsegem miatt,mert a korombeliek altalaba nagyon eretlenek,allandoan rohogcselnek,vihognak mint akit paroztatni visznek. Szerintetek normalis,hogy igy elek? Bezarkozva
2018. ápr. 20. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván nem normális. Ki kellene bontakoznod, amit, olyan nyilvános oldalakon, mint a facebook ugye nem igazán tehetsz meg... Illetve megteheted, de az emberek a küllemed alapján nagyobb valószínűséggel lesznek elutasítóak... Ha gondolod, elküldök neked egy anonim oldal, ahol semmi mást sem kell megadnod, mint egy becenevet, és kötetlenül tudsz beszélgetni egy barátságos, befogadó környezetben. Mit szólsz hozzá? :)
2018. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!