Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez irtó ciki 29...

Szerintetek ez irtó ciki 29 évesen? Nemrég egy iskola közelében voltam, hátizsákkal a hátamon. Mentek valahova, mert volt kint néhány busz. El akartam menni mellettük erre egy tanár beszólt hogy hol van az osztályom, meg menjek oda.29F

Figyelt kérdés
2018. ápr. 20. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen bementem a volt gimimbe x dolgot intézni és a portás az istennek nem akart kiengedni :D Ki kellett hívnom az igazgatót, hogy legyen kedves megfékezni a gonosz bácsit :D Jó, én nő vagyok, nekem jól áll ha gimisnek néznek, de szerintem te se rugózz rajta túl sokat.
2018. ápr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Én felnőtt képzésen vagyok (21 leszek nemsokára). Battyogtam szépen, erre két pasi elkezd stírölni, azt mondja az egyik: "jaj, xy de ezek még suliba járnak". :DDDD kösz
2018. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

25 éves kor után már szerintem egyenesen bóknak vehető,hogy nem néz ki az ember 30-hoz közelinek :D

Én 27 vagyok és a szavazásnál akartak adni olyan első szavazóknak járó karkötőt :D

2018. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezek történtek velem is,amiket ti leírtatok. Bár én még "csak" 23 éves vagyok. Ráadásul alacsony és vékony. Nem sminkelem magam. Rendszeresen rácsodálkoznak az emberek a koromra. Ha csak egy alkoholos koktélt iszok nagy ritkán délután egy teraszos helyen, már akkor is elkérik a személyim. A múltkor a sparban energiaitalt vettem, a pénztáros úgy nézett rám, hogy azt hittem nem fogja kiadni. Nőgyógyásznál az asszisztens is megvetően nézett rám, addig míg meg nem látta hogy 1994-ben születtem. Soha életemben nem voltam még dohányboltba korábban, most a héten bementünk anyával mert buszjegyet vettem,erre megkérdezte az eladó hogy ugye elmúltam már 18 éves. Illetve szavazásnál tőlem is megkérdezték, hogy első szavazó vagyok-e. Tényleg fiatalabbnak tűnök sokkal, viszont nekem ez már egyre inkább zavaró. Anya is ilyen, ő októberben lesz 50 éves de simán letagadhatna 10 évet. Pedig ő sem sminkeli magát, a haját sem festeti.. Gondolom genetika is. Nap mint nap ezt hallgatni viszont fárasztó. Valahogy el kell fogadni hogy engem se fognak egy ideig még többnek nézni 16-17nél pedig lassan 24 leszek.

Kérdező a te történeted vicces egyébként :) Tudom mit érzel.

23N

2018. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, pont az egyik kedvenc, ugyanilyen korú tanáromat juttatod eszembe 😂 őt is simán letegezné az ember elsőre, mert nagyon fiatalos arca van és fiatalosan is öltözködik, Converse, Adidas sporttáska stb.

Ja és van egy még durvább, az a pasi 30 valahány éves, de végzős diáknak gondolja mindenki, mert nagyon tinédzseres a kinézete. De nem haragszik meg érte, elfogadta. Te se kattogj rajta túl sokat, később előnyöd is lehet ebből.

Egyébként az emberek kormeghatározása nem mindig túl jó ám. 18 éves lány vagyok, nagyon alacsony, vékony, kb 14-15 lehetek látszatra a legtöbb ember szerint, de egyszer már mégis néztek tanárnak a suliban 😂😂

2018. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!