Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy rossz kérdés miatt most...

Egy rossz kérdés miatt most mindenki utál?

Figyelt kérdés

3an vagyunk barátok. (Tudom, már eleve rosszul kezdődik, az ilyenek sokszor halálra vannak ítélve.) Na szóval y-al azt hittük, hogy x csinált valamit, ami szerintünk gáz, és sokat beszéltünk erről y-al, de végül arra jutottunk, hogy nem tudhatjuk biztosan.

Most kb 1 hónap után megkérdeztem x-et, hogy tényleg megtette azt az adott dolgot, és azt mondta, hogy nem, de hogy honnan veszem ezeket az infókat.

És én y-tól tudtam néhány dolgot, amikből ugye y-al arra következtettünk, hogy szerintünk megtette.

Erre most mindketten rám vannak kiakadva, y azért, mert megrendült bennem a bizalma, mert 1 hónap után felhoztam ezt a dolgot, és x-nek úgy jön le az egész, mintha y tehetne mindenről, és hogy úgymond elárultam, x meg azért mérges rám, mert megint a tudta nélkül beszéltünk valamiről, ahelyett, hogy még időben megkérdeztük volna.

Tudom, baromi zavaros. De ha valaki tud valami véleményt mondani, akkor azt megköszönném.

Általában be tudom fogni a számat, de csak úgy kicsúszott a kérdés, amikor x-el négyszemközt voltunk. Én nem akartam ezt az egészet. Nagyon félek, hogy életem uccsó 2 barátját elvesztem.



2018. ápr. 21. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Hány évesek vagytok?

Mivel nem írtad le a konkrét dolgot , mit tett x , nem egészen tudom a helyzet súlyosságát. De ha egy ilyen "apró hiba miatt tönkre megy ez a barátság , akkor még véletlenül se sajnáld! Mert nem volt igazi... De persze biztos az sem volt szép , hogy a háta mögött beszéltetek össze.

Sajnos az elején jól mondtad... a 3-as barátságok halálra vannak ítélve:(


Megértem , hogy aggódsz , hogy elveszíted az utolsó 2 barátod.. De sajnos meg kell értened, hogy nem szabad hamis barátokat még félelemből sem magunk mellett tartani. Hidd el , jobb egyedül , mint rossz indulatú emberekkel..És én tudom , hogy nagyon gyorsan találnál új embereket,barátokat. S ez persze tőled is függ☺ Nem szabad elkeseredettnek lenned! ♥ Ne félj , csak higgy! Minden jó lesz!

(Ha gondolod ,írj privátban :) )

2018. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annyi az egész, hogy azt gyanítottuk, mint kiderült hibásan, hogy lefeküdt egy sráccal, aki nagyon gáz dolgokat művel, játszik minden lánnyal, és nem hozzá való, de ennél nyilván összetettebb a sztori, de most ennyi a lényege.

Gimisek vagyunk. És nem csak a barátságot sajnálom, hanem azt, hogy én miattam most mindhármunknak rossz, szóval nem csak engem utál x, hanem y-ra is pikkel.

Azt még elviselném, ha csak engem utálnának, de azt képtelen vagyok, hogy miattam másnak is rossz.

Istenem, hogy én milyen hülye vagyok... remélem hamar megoldjuk valahogy, vagy inkább ők megoldják, mert nem hinném, hogy y valaha is meg fog bennem bízni ezek után. Meg valószínűleg x sem. Utálom magam.

2018. ápr. 21. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Látod meg is válaszoltad a saját kérdésed bahátom :)
2018. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez gyakori szokásom. :D
2018. ápr. 21. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes tisztázni a dolgokat, nem csak spekulálni:D egyébként, ha csak annyiról van szó, ki is békülhettek, ez nem különösebben “örihari” kategória. Én sajnálnám a barátsagomat a helyedben, megbeszélni pedig meglehet a dolgokat:)
2018. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyugi mindenki, minden oké. Igazából nem volt nagy harag a részükről, sokkal inkább hibáztattam magam előre, mint hogy tudjam, hogy ők mennyire mérgesek ténylegesen. :D
2018. ápr. 26. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!