Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem törődöm mindenki érzéseive...

Nem törődöm mindenki érzéseivel, akkor én most rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet, ez negatív, de vannak olyan emberek, akik nem érdekelnek!Ha valaki egyszer bármilyen formában "ártott" nekem, annyira, hogy már ellenségnek tudom hívni, akkor attól a perctől kezdve számomra az az ember nem létezik! Nem kötekedek vele, nem beszélem ki, egyszerűen csak szarok rá úgy, ahogy van!Eszem ágában sincs segíteni neki!

A másik dolog, hogy ha én valamit meg akarok csinálni, vagy valakivel akarok beszélni vagy bármit csinálni, nem fogok erről lemondani csak, mert valakit ez zavar.. hacsak az illető nem áll közel hozzám!

Most, hogy ezt elolvastátok(ha elolvastátok), tudjátok nagyjából néhány dologról a véleményemet, szóval szerintetek akkor én most rossz ember vagyok? Ha lehet, ne 1 szavas válaszokat írjatok, fejtsétek ki bővebben, hogy mit gondoltok :) Köszönöm előre is a válaszokat:)



2014. júl. 2. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember.Igazából nincs olyan,hogy rossz ember,mert szubjektíven mindenki mindenkiről mást gondol.Én például azt gondolom,hogy természetes,hogy az úgynevezett ellenségeidnek nem akarsz segíteni!

Nem szabad,hogy megszabják azt,hogy te mit csinálj!Egyedül a szüleid jogosultak erre,ők is csak módjával és csak 18 éves korodig!De persze tiszteletben kell őket tartani,ugyanis ők azok,akiknek több dolgot kell megbocsájtanunk,mint más embernek!:)

A szabadság az egy emberi jog!Amíg nem vagy bűnösnek nyilvánítva,vagy nem vettél részt bűncselekményben,vagy nem hallgattad azt el,addig szabad ember vagy,és úgy cselekszel,ahogy azt jónak tartod!

2014. júl. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Egyetértek veled! Csak vannak olyan szituációk, amikor azt mondják nekem, hogy ezt meg ezt ne tegyem meg, mert egy bizonyos személyt megbántok vele. Hogyha az az ember nem áll hozzám közel, igazából nem érdekel, ha megbántom. de szerintem ezt más is így gondolja
2014. júl. 2. 02:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz mindenkinek a kedvére! És szívesen!:)
2014. júl. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatban.
2014. júl. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem foglalkozok mindenki véleményével hát a tiéddel ki foglakozik szarok rá
2014. júl. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azok vannak kevesebben akiknek lehet és kell foglalkozni a véleményével.A többi meg pont le..arom.
2015. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!