Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol vannak a kedves, megértő...

Hol vannak a kedves, megértő emberek, akik nem csak bírálni meg kritizálni tudnak és elfogadnak?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van.

Nem szeretek nyavalyogni, meg nem is szoktam, de most kicsit elszakadt a cérna... gyerekkori emlékeim jöttek elő, hogy állandóan feszült voltam és rettegtem mindenkitől, mert soha nem voltam elég jó, mindig csak meg akartak változtatni, borzalmas érzés, elhihetitek! Ma már nem mások elvárásai szerint élek, de a múltamat nem tudom megváltoztatni... nyugodtan nézzetek hülyének, hogy ilyenek miatt nyavalygok.



2018. ápr. 21. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Ha nő vagy, írj rám, hátha tudok tanácsot adni.
2018. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A családodat nem választhatod meg, de a barátaidat igen. Szóval olyanokkal kéne barátkoznod, akik megfeleknek a fenti elvárásodnak, és akkor nem kéne itt nyavajogni. Vagy ha mégis, azt pontos j-vel tedd ;)
2018. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Előző, a nyavalya, nyavalyog ly-nal írandó...
2018. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Tévedsz. A nyavalya az valóban ly, de a nyavajog az j. Nézz utána a helyesírási szabályzatban.
2018. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kevés ilyen ember van sajnos.

Feltétlen nélkül elfogadni és szeretni csak a spirituálisan magas szinten álló emberek tudnak, a földhözragadtabbak szeretete önzőségen alapul, igyekeznek beleszólni a másik életébe, kritizálni vagy "jóindulatú" tanácsokat osztogatni.

2018. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen ember vagyok. Megértő vagyok, DE mellette értelmesen kritizálok és használható tanácsot adok. Az eredmény? Aki rákattan a megértő énemre, az folyamatosan valami lelki szemetesnek használna önző módon. A kritikám és tanácsaim nagy része pedig üres fülekre talál. Szóval, teljesen megértem, hogy egyre kevesebb a megértő ember: Nem éri meg annak lenni, mert nem becsülik meg az emberek.

Ha a gyerekkori éneden nem tudsz túllépni úgy sem, hogy már egy teljesen új életet élsz, akkor keress fel egy pszichológust. Ezt nem rosszindulatból mondom, de léteznek az ilyen jellegű berögződések kezelésére terápiák.

2018. ápr. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!