Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az indiai ember fehér ember?

Az indiai ember fehér ember?

Figyelt kérdés
Semmi rasszist nincs a kérdésemben, csak érdekelne hogy szerintetek az vagy sem.

2018. ápr. 23. 06:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Mi az, hogy fehér bőr? A világosabb bőrszín,szemszín, hajszín egy recesszív tulajdonság! Nincs kontinenshez kötve! Biztos van olyan indiai, főleg keverék, akinek fehér a bőre!


Kun és jász származású magyar sem néz ki európainak (többnyire).

2018. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Ne beszéljünk már hülyeségeket. A bőrszín egy poligénikus tulajdonság, több gén kölcsönhatása határozza meg. Nem beszélhetünk arról hogy a világos bőrszín recesszív. Egy kameruni férfi és egy litván nő gyerekének a bőrszíne valahol a két szülő bőrszíne között lesz a spektrumon.

A jászkunsági emberek meg átlagban pont úgy néznek ki mint a többi magyar, akkor is ha ténylegesen jász vagy kun származásúnak állítják magukat. Genetikailag egy halmazba helyezhetőek a más régiókban elő magyarokkal.

Azt meg jó ha tudod hogy a beérkező kunok és jászok már török hódoltság előtt intenzíven keveredtek a helyiekkel, azután meg 40-80-ban kicserélődött a helyi lakosság. Új telepesek érkeztek északi, északkeleti vármegyékből nem csak ide, hanem az egész Alföldre.

2018. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%

Na nem mondod....Levezetted az F1-es keresztezést utódokkal, ahol 100% heterozigóták keletkeznek. De a természet ennél picit bonyolultabb! Testvérek között is van, aki világosabb bőrszínű és van, aki sötétebb. Azonban a következő (F2-es) nemzedék az érdekes.


Ráadásul a világosabb adottságok recesszív tulajdonságúak.


Van egy nigériai-magyar házaspár, meg nem mondod a lányukról elsőre, hogy nem magyar, csak ha jobban megnézed. Azonban a fiúnál nagyon kiütközött az apai gén.


Ráadásul szerintem a kérdező a fehér embert keverte az europiddal. Itt lehet baj, hogy lehet félreértették egymást. Ugyanis az europid nagyrasszhoz beletartoznak az indiaiak is. Ők az indid alrasszhoz tartoznak.

2018. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

Világosabb bőrszín meg igenis egy recesszív tulajdonság! Obama is félvér, még is mindenki azt mondja, hogy fekete.

Max. néhány árnyalattal világosabb az átlag feketénél. Meg nem mondod róla (ha nem lenne ennyire ismert), hogy anyja tejfehér.

2018. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehet inkább ott a probléma hogy olyan minőségű választ írtál hogy aki olvassa rögtön úgy érzi az alapoktól kell mindent elmagyaráznia.
2018. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt meg elmondtam hogy nem fogsz tudni a bőrszín öröklődésére a hagyományos egygénes recesszív-domináns modellel választ adni mert legalább 10 gén, és azok kölcsönhatása ami kialakítja
2018. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a valaszt :)

Amugy annyi volt hogy megkerdezte a srac hogy nem szeretem az indiai sracokat en meg mondtam hogy nekem jobban bejonnek a feherek es erre akadt ki. En nem bantasnak szantam, csak egyszeruen nekem a vilagos bor tetszik, valakinek meg a sotet ennyi.

2018. ápr. 23. 15:35
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
az nem igaz hogy az indiaiak az europid nagyrasszhoz tartoznak. csak egy kis részük tartozik bele, néhány nemzetiség, de ők tényleg világosabb bőrűek.
2018. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó! Ők az europid nagyrasszhoz tartoznak, indid alrasszhoz! Tessék művelődni!
2018. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az indiai barátom fehér bőrszínű. Kicsit sem túloztam. Fehér és nem barna.
2018. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!