Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki elment kiolvastatni indiai pálmalevelekből a sorsát?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire hiszékeny voltál?

2013. dec. 11. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
:D
2013. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ejj, komolyan, milyen pénzeket lehet ilyesmivel csinálni, be kéne szállni az ezoüzletbe.
2013. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég meredek.De biztos jó túra elmenni a világ másik felére.Hogy is lehetne minden embernek ilyen pálmalevele?
2013. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem az átlag magyar lakosság esetében, aki 3 műszakban, robotol, vmi gyárban, az nem hinném, h egész évben erre spórolna...
2013. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan Indiába... emberek :D Van egy magyar csaló szervezet akik ha jól tudom ilyen 20-30ezer forontért vállalja hogy megkeresik neked és felolvastatják webcam-on kereszül Indiából egy ottani faszival.
2013. dec. 11. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
nem kell ezért indiába utazni mert itt is vannak indiaiak vagy 1 millióan lehet hogy ők is hoztak magukkal pálmalevelet csak eddig még senki nem kérdezte meg őket
2013. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem már nem csinálják, meg a NAV és a fogyasztóvédelem, vizsgálta őket, mert jogalap nélküli tevékenységet végeztek, és adózatlan jövedelem volt a sok befizetés is, sokszor teljesítés nélkül, mert ált azt mondták, az embereknek, h bocsi, de épp neked nem volt pálmaleveled...
2013. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

pali45

Nekem van egy jósdám, ahol az embereket verjük át nem kevés összegért. Van egy poszt, mégpedig a kamu helyettes. Ha nem vagyok bent, akkor a feladata hogy ő húzza le az embereket. Jó móka.

Ha valakit érdekel, írja meg itt.



(Ez a válasz kizárólag a humort célozta, nem hirdetés, mielőtt közbeszólna valaki)

2013. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En megnezettem ezt a palmalevelet, de azt mondtak nekem csak kenyerszalonna meg vereshagyma volt benne. Mondjuk azokban hiszek is.
2013. dec. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
54%
A nagyim volt,most hozta el róla a felvételt.Szerintem elég nagy hülyeség,csak olyanokat mondanak hogy járjon karmatisztító gyakorlatra hogy jobb legyen az élete,meg hogy ebben meg ebben az évben rossz vagy jó lesz az anyagi helyzete,egészsége...
2014. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!