Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így? Talán...

Miért viselkedik így? Talán így akarja felhívni magára a figyelmet? Mert ez egyáltalán nem menő! .

Figyelt kérdés
Az osztályunkba van egy lány aki nagyon ribisen viselkedik. Van hogy másokat csesztet és ha labda játék van tesin,mindig ő a vezér,és ha valaki valamit rosszul csinál,akkor egyből lecseszi...Példa: Pár hete métáztunk és jött a labda előttem egy lány próbálta elkapni,és erre elkezdik hogy: CSESZD MÁR MEG WENDY (jó persze az igazi nevemmel) és azt mondták hogy NEKEM kellett volna elkapni a labdát. Amikor A ribis csaj egyik barátnője nem tudta elkapni a labdát,meg kiesett a kezéből,akkor meg azt mondta mindenki hogy semmi baaaj. Meg mindenkit lenéz. És erőszakos...Példa: télen mikor hógolyóztunk akkor megdobtam tök gyengén a kabátját,ő meg erőszakosan nekem vágott vagy 5 hógolyót,feldühödten és közbe ezt mondogatta: Mit dobálsz? Tessék,jó érzés a pofádba? (a pofádba szót nemtom miért mondta,mert nem dobtam az arcába de mind1...Máskor meg (ez mondjuk ma volt) Szivacsal dobálózunk és így mindenki de poénból barátnőmmel dobálózott ez a ribis csaj, először a ribis csaj még amikor a barátnőm nem csinált semmit neki dobta a barátnőmnek a szivacsot...ezután kezdődött el a dobálózás és én nem csináltam semmit a rbis csajnak passzoltam mert a barátnőm nem is kérte meg ha nem neki dobom gondolom kiakad...és egyszer csak mi futottunk előle barátnőmmel és erre bele nyomja a képembe a hülye ribis csaj ...Mit csináljak ilyen helyzetekbe hogy ne egy hülye béna senki legyek? Mert ez már komolyan elég...mondtam barátnőmnek ne foglalkozzon vele de még így is nehéz mert teljesen leszarni nem lehet,akkor meg azon akad ki,ha eljátszuk hogy ,,nem látjuk" akkor az meg gyerekes de igazából az egész osztály utálja,és ha ezt kimutatnánk elüldöznénk az osztályból ezt hogy csináljuk? Help pls
2018. ápr. 23. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Àlljatok ki magatokért és mondjátok meg neki az őszinte véleményetek. Mert, ha hadjátok akkor továbbra is folytatni fogja ezt.


Lehet gonosz vagyok, de èn egy cikis helyzetbe hoznám az osztályon belül és mindenki kiröhögné, hogy égjen az arca xD

2018. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Mondjátok meg neki, hogy álljon le, és vegye észre magát. Ha ez nem hat, akkor ignorálja mindenki, egy ember nem tehet tönkre egy egész osztályt.
2018. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát, nálunk is van ilyen :P
2018. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!