Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mért adja elő magát más...

Anyám mért adja elő magát más ellőtt? Úgy viselkedik mint egy büdös c. y, vagy mint egy taknyos tini! És azt hiszi ez a menő! De évek óta! Normális ez?

Figyelt kérdés

Rá ugrik a kutya, és véletlenül meg karmolja, már síkit hogy dögöljön meg a kutyám(De csak más ember társaságában ) Jön hozzám egy vendég, le ül, és minden idegennek kit nem ismer, ki beszéli a családi életünket ! Még azt is hogy milyet SZ..OK vagy ő...

Sajnáltassa magát állandóan, ha valami nem úgy van ki áll az udvar közepére és elkezd kiabálni hogy az egész utca ő rá figyeljen! Úgy viselkedik mint egy paraszt... ha valakire haragszik és beszél róla, nem érdekli hogy hol van ki ellőtt köp egyet...

Kész vagyok tőle ! Mindig rá kell figyelni, bele szól a kapcsolatomba, írogat a barátomnak , állandóan le jelent neki hogy na most itt ott vagyunk, ezt azt csinálja a lány...

Úgy tervezem hogy keresek egy sokkal komolyabb munkát, és elköltözök, de gondolkodok külföldbe is!

Másnak is viselkedik így a szülei , vagy más rokonja ismerőse ?


Az írásomért elnézést, de telefonról vagyok.


2015. márc. 23. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, másnak nem biztos, hogy így viselkedik az anyja., Mindenkinek más anyja van, más természettel.

Ne csak gondolkodj, hanem tegyél is azért, hogy elköltözzél, ha ennyire nem kedveled a mostani helyzetet.

2015. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ismeros
2015. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az "anya" eléggé alpári....
2015. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én anyám nem konkrétan ezeket csinálja, de hasonlóképp felvállalhatatlan a viselkedése. Ez van, mit csináljak? Az anyánkat nem tudjuk megválogatni, csak a barátokat... én jó messzire elköltöztem tőle! :)
2015. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!