Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen fura személyiséggel...

Ilyen fura személyiséggel mint az enyém mi lenne az ideális munka?

Figyelt kérdés

Sajnos egoista vagyok, régen önbizalom hiányos voltam nem tudom hogy hogyan lettem ilyen de valahogy kihozta belőlem a világ.


Tényleg nagy önbizalmam van túlságosan is, amit tudok magamról de valahogy úgy érzem hogy már nem hiszem hogy megtudnék változni és azt sem hogy meg e érné.


Sajnos eléggé szélsőséges vagyok amit nem szeretek magamban, de ez ellen sem igazán tudok tenni semmit.

Óriási a hatalom vágyam mindig többet akarok, és többet.


Tényleg nem lehet megfelelni nekem irreális elvárásaim vannak természetemtől adandóan.

Szóval szerintem külső szemmel elképesztő elviselhetetlen lehetek de nem tudok mit tenni...szeretem magamat dicsérgetni, magasztalani, jobbnak érzem magamat mint mások vagy ha nem is akkor kamuzok vagy elhitetem hogy én jobb vagyok valamikor széndákosan, valamikor meg csak úgy "zsigerből" jön.



A családomban apám volt egoista egy ideig küzdöttem ellene megpróbáltam elnyomni ezt a személyiségemet de valahogy nem megy mert elpusztulok azt érzem, ha másképp viselkedek.


Erős vagyok, magas, helyes viszont a személyiségem eléggé hulladék ebben az állagban de akkor is büszke vagyok rá.

Amikor megalazákodós voltam akkor mindenki belém rúgott talán azért alakult ki bennem ez a dolog ennyire erősen.


Szeretek megalázni embereket, viszont ezzel magamnak is talán ártok. Pénzéhes vagyok nagyon sok pénzre van szükségem és igazából azt is csak egy hatalmi eszköznek tartom, nem is érdekel hogy PÉNZ hanem hogy több legyen mint a másiknak.


Nagyon hamar ráunok mindenre nőre,tárgyra,emberre, munkahelyre.


Nagyon sokszor váltottam munkahelyet az utóbbi időben ha nem érzem azt, hogy megbecsülnek azonnal tiplizek.


Sokszor az embereket ez megtéveszti mert azt hiszik, hogy szeretethiányos vagyok stb pedig az égvilágon semmi ilyenről nincsen szó, hanem szimplán leszarom őket.


Nem tudok szorongani, nem félek semmitől...


Nagyon sokszor eléggé hátráltat egyébként ez az egész dolog és zavarna is, ha érdekelne csak sajnos ez sem érdekel :/ Nem szeretek megfelelni embereknek és önző vagyok, sokszor csak tetetem az érzéseimet de nagyon sokszor nem érzek semmit.


Viszont a munkáimba nagyon beleszól ez a dolog, megérzik az emberek hogy feljebb valónak érzem náluk magamat és megérteni sem mernek, vagy próbálnak nem tudom..


Pedig ha megkérdeznék tényleg őszintén válaszolnék nekik, de nem fogadják azt el!


A kapcsolataimba is beleszól ez a dolog.


Igazából nem tudom milyen munkában lenne előnyős ez a személyiség tudna valaki segiteni? 25f



2018. ápr. 23. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
katona
2018. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura a személyiséged, hanem nagyon is átlagos. Nem egoista vagy, hanem hiányos tárgyi ismeretanyagod miatt igencsak bizonytalan vagy, amit kényszeresen a felsőbbrendűséget mutató megnyilvánulásaiddal kompenzálsz.
2018. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

lehet van benne valami.


"hiányos tárgyi ismeretanyagod"


ez alatt pontosan mit értesz?

2018. ápr. 23. 18:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azt értem, hogy "drágább kocsihoz több pénz is kell" csak azt nem hogy sokszor nagyon sokszor olyan főnököket látok egy cégnél akiknek még a 8 általános sincs meg ITT A KÖRNYÉKEN kiemelném.
2018. ápr. 23. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Katona.
2018. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Politikus.
2018. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!